O nás

Dovolte pár základních informací

Česká firma Ceha Prostějov s.r.o. a Slovenská firma ARTE Trenčín s.r.o. od roku 2010 úzce spolupracují na realizacích zahradních domků. Ročně naši pracovníci vykonají stovky realizací po celé ČR a SR.

Naše výhody: zajišťujeme servis pro obě republiky:

Záhradný domček

ČR – Ceha Prostějov s.r.o.

SR- ARTE Trenčín s.r.o.

Obě firmy sídlí ve vlastních prostorách, takže máte záruku, že nás tu vždy najdete.


Způsob objednávky:

Snažíme se, aby byla komunikace s námi vždy jednoduchá, jasná a přímá. Na základě Vaši mailové či telefonické poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněné služby dle vašeho přání. Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněná zvlášť. Vy jste ten, kdo si poskládá objednávku dle vlastního uvážení.

  1. Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná nabídka. Ta obsahuje ceny s DPH a termín dodání.
  2. Konzultace nabídky… většinou probíhají telefonicky (popřípadě mailem), osobní návštěvou v kanceláři Trenčíně nebo v Prostějově, kde můžete vidět i vzorové domky.
  3. Odsouhlasení nabídky se strany zákazníka – jedná se o jednoduché potvrzení mailem. Souhlasíme s Vaši nabídkou a objednáváme domeček a následné služby: doprava, montáž atd.

Realizace:

  1. Zpravidla 2 – 3 dni před realizací Vám telefonujeme a potvrzujeme si, jestli je možné zakázku realizovat. Dohodne se termín.

Následně k Vám přijede auto (domky do 25 m²) je to dodávka do 3,5t a přiveze domeček. Pokud je objednávka bez montáže řidič Vám pomůže s vyložením. Vykládá se ručně cca. 45 min. Řidič Vám poskytne i základní informace co se týče montáže.

  1. Jestli je objednávka s montáží přijedou vždy min. dva montážníci, vyložení a realizaci dělají bez Vaši pomoci. Po zkontrolování domu – v případě montáže po skončení dostanete k úhradě fakturu.