Skříňky k bazénům pro bazénovou techniku


Skříňky k bazénům Profi
Skříňky k bazénům Profi
  • Materiál: Skandinávský masiv – Borovice
  • Rozměr:  S -116x113x76cm
  • Rozměr: P-  139x 110x99cm
  • Síla materiálu: Dřevěná konstrukce sloupků + latěo síle 17mm
  • Navíc zdarma:  tlaková impregnace AquaStop, záruka 2 léta

Cena s DPH:

14.500,- Kč – verze S -Standard
17.500,- Kč – verze P – Profi

  • Obsah: Dřevěná konstrukce, dvířka, madla, petlice na zámek

Skříňky k bazénům pro bazénovou techniku

Skříňky k bazénům pro bazénovou techniku ​​se standardně vyrábí ve dvou velikostních provedeních M a L. Skříňky jsou vhodné pro umístění filtračního zařízení a dalších případných technologií. Je vyrobena ze stejného borovicového dřeva, jako je vyroben i základní srubový bazén.

Skříňky k bazénům pro bazénovou techniku  můžou být položena na identický základ jako je vlastní podklad realizovaného bazénu.

Ošetření dřevěných konstrukci skříňky

Borovicové dřevo je z výroby předsušeno a ošetřeno tlakovou tinkturou AQUA-STOP po celém povrchu. Základní ochranný nástřik je třeba před montáží ošetřit olejovou barvou na bazény. Styčnou plochu dřeva a základové desky je vhodné oddělit od podkladu fólií, styrodurem nebo podobným podkladem.

Jak je zmíněno v předchozím textu – dřevo je potřeba a vhodné během nebo před montáží ošetřit olejovými barvami na bazény, které vylepší celkové vlastnosti Vašeho budoucího bazénu a prodlouží jeho životnost.

Vlastní montáž je již vysoce intuitivní a vystačíte si z přiloženým návodem k montáži.

Do skříňky je možno si doobjednat přímo výrobcem doporučenou výkonnou filtraci. Doporučujeme Vám také RGB efektní barevné osvětlení Vašeho nového bazénu. Barevné světlo ještě více zvýrazní Váš bazén během večerních grilovaček.

Kontaktujte nás

Děkujeme za zprávu

success

Brzy se vám ozveme.

Napište nám support-icon