bioklimatické hliníkové pergoly White

Bioklimatické hliníkové pergoly

Bioklimatické hliníkové pergoly jsou elegantní a cenově výhodné řešení ochrany před vodou a zejména sluncem. Jsou vyrobeny z hliníku. Lamely jsou v pozinku s barevnou RAL úpravou-  nebo v hliníkové variante pro vrchní lamely (pouze ve verzi DELUXE). Spojovací materiál je v nerezu. Zvolené vysoko kvalitní materiály Vám zajistí dlouhou trvanlivost a užitkovost. Oceňovaný design spojuje luxus s dokonalou funkčností. Pergoly mohou být odděleny a samostatně stojící, nebo připojeny ke stávající budově. Jsou tak dokonalým rozšířením obytného prostoru nejen venku, ale také v interiéru Povrchová úprava v RAL barvě je v moderních barvách antracit a krémová bílá.

Speciálně navržená výklopná žaluziová střecha pergoly nabízí spoustu možností ochrany před sluncem, deštěm a větrem. Voda je přímo odvedena kontrolovaným způsobem prostřednictvím inovativního integrovaného systému odvádění vody.

Kvalitní střecha  bioklimatické hliníkové pergoly je určena do vnějších (ne však extrémních) povětrnostních podmínek. Ve sněhové sezóně nebo v případě předpovědi sněžení otevírejte rolety do svislé polohy, aby ste předešli poškození pergoly. Střecha kompletně vyrobena z pozinkovaného plechu (verze Classic a Basic), nebo z kvalitního hliníku (ve verzi Deluxe). Konstrukce naší hliníkové pergoly je naprosto bezúdržbová.

Přístřešek je dodáván se šrouby pro připevnění k zemi. Pergola musí být namontována na pevném základě, například v betonovém základu,  betonové patce s následným přikotvením do betonového základu. Ujistěte se, že podklad je nainstalován kolmo a vodorovně.

Všechny pergoly jsou odvodněny žlabem, který je vyústěn do hliníkových podpěr a ty vodu propouštějí na spodku.

Levná hliníková pergola BASIC

Levná hliníková pergola si navzdory ceně zachovává výbornou kvalitu. Rozdíl je zejména v síle podpůrných sloupů, která je však stále více než dostačující pro váhu a zatížení celé pergoly.

Bioklimatická hliníková pergola KlassikSKALDEM

Bioklimatická hliníková pergola Mirador Klassik je  navrhnutá pre vonkajšie  podmienky. Systém výklopnej lamely umožňuje pod pergolou Mirador sedieť v tieni, na slnku,  alebo za dažďa.

Moderní bioklimatická hliníková pergola DELUX – SKLADEM

Moderní bioklimatická hliníková pergola DELUX je nejluxusnější v celé řadě Mirador. Je celá hliníková, tedy i střešní lamely jsou z hliníku vyznačuje se opravdu nadstandardně dlouhou trvanlivostí.

Hliníková pergola nástěná – přístřešek WAL

Nástěnná hliníková pergola Wall je vhodná jako přístřešek k vašemu domu nebo k jiné stavbě. Jednoduché kotvení do překladů nebo do stžen Vaší stavby.

Lamelové bočné panely pergoly Mirador – LOWRE WALL

Lamelové boční panely pro pergolu Mirador – LOWRE WALL přidá na exkluzivitě našich pergol. Díky hliníkové stěně – panelu LOWRE WALL získáte nejen ještě více ochrany před sluncem a deštěm, ale čte více soukromí pod Vaší novou pergolou. Prvky lze použít také jako rohové řešení. Boční stěny jsou dostupné ve třech různých velikostech, takže pro každou velikost

Textilní stínicí stěna pro pergoly Mirador – Screen

Textilní stínící stěna pro pergoly Mirador -Screen. Se sluneční clonou Mirador můžete učinit vaši hliníkovou pergolu ještě pohodlnější a přizpůsobivější k aktuálnímu počasí. Plynule nastavitelná sluneční clona vám umožní nastavit požadovanou polohu rukou ve výšce, která Vám vyhovuje.