Dřevěné bazény

Dřevěné bazény s rychlým dodáním a nejlepší kvalitou.

Naše dřevěné bazény jsou vyrobeny ze skandinávského severského dřeva s certifikátem FSC, který potvrzuje ekologické vytížení použitého dřeva. FSC je způsob těžby dřeva, který pamatuje na zpětné zalesnění a výsadbu. Co z přírody bereme to jí i vracíme. K dřevěným bazénům nabízíme kompletní servis včetně dopravy a poradenství. Montáž bazénů je opravdu nenáročná a zvládne ji bez problémů i méně zručný zákazník.

Vlastní výroba dřevěných bazénů splňuje vysoké požadavky kvality.

K našim montovaným dřevěným bazénům nabízíme již zmiňovanou dopravu, proadenství při montáži a nátěr. Vlastní stavba bazénů je časově a manuálně nenáročný proces. Podrobný návod je součástí každého balení. Dřevěné bazény lze postavit na rovnou plochu – například na trávu vyrovnanou pískem nebo na zámkovou dlažbu. Větší dřevěné bazény vyžadují jako přípravu betonový podklad a zabudovanou ocelovou vspruhu.

Při výrobě jsou zvolena řešení, která jsou důležitá pro kvalitní výsledek naší práce.

Aktuální AKCE na dřevěné bazény: 

Při objednání do 30.6.2022 – doprava zdarma kdykoliv v roce 2022.

Aktuální ceny platí na všechny objednávky uzavřené do 30.6.2022

Vybrané modely dřevěných bazénů  SKLADEM

Info linka:  775 780 563  e-mail:info@zahradni-chatka.cz

Při předobjednávce platí aktuální ceny a akce!


Tel:  775 780 563    e-mail:  info@zahradni-chatka.cz

Vybrané zahradní domky dodáváme do 14 dnů.


Nejoblíbenější dřevěné bazény

Včasnou objednávkou dřevěných bazénů ušetříte nemalé finanční prostředky.
U nás platí ceny platné v den uzavření objednávky.

[bazeny]

Dřevěný bazén S-JOY

Dřevěné bazény ve tvaru šestiúhelníku.

S-JOY: 355x307x116 cm/45mm

Základní rozměr záhadného bazénu. K umístění nepotřebuijete žádnou zásadní přípravu. Postačí rovná plocha o uvedených rozměrech. Výhoda šestiúhelníkové konstrukce je, že nejsou nutná žádná externí zpevnění. Šestiúhelník bez problémů udrží tlak vody jen vlastní konstrukcí bazénu.

Dřevěný bazén S-JOY

Dřevěné bazény ve tvaru osmiúhelníku.

Tropik: 434x401x116cm /45mm

Havaii : 560x517x129cm /45mm

Komfortní rodinný bazén o rozměrech, které budou vyhovovat i menším plavcům. Bazén si stále zachovává výhody samonosné konstrukce. Navzdory velkorysým rozměrům se stále dá sestavit bez jakýchkoli podpůrných konstrukcí.

Nadzemní bazén Oceán ovální

Dřevěné zahradní bazény ve tvaru oválu.

SEA-B. : 607x396x131cm / 45mm

Oceán : 727x396x138cm /45mm

Pacifik : 814x460x138cm / 45mm

Eden : 898x467x138cm / 45mm

Oválný bazén moderního tvaru osm úhelníku. Dřevěný bazén, který zaujme svým tvarem a rozměry. Bazén vzhledem ke svým rozměrům je třeba postavit na stabilní betonové podloží, ve kterém je třeba ukotvit kovové výztuže na podporu bočních stěn. Každopádně samotná montáž je principiálně stále stejně jednoduchá jako u základních bazénů ve tvaru šesti a osmi úhelníku.

Zahradní montovaný bazén PERLA

Dřevěné zahradní bazény ve tvaru obdélníku.

Amber. : 502x322x124cm / 45mm

Oáza : 727x396x138cm /45mm

Perla: 834x492x138cm / 45mm

 

Klasický pravidelný obdélníkový bazén. Dřevěný bazén, který je jednoduchý a výborně se hodí k dnešním geometricky moderním zástavbám. Bazén vzhledem ke svým rozměrům je třeba postavit na stabilní betonové podloží. V betonu je třeba ukotvit kovové výztuže na podporu bočních stěn. Každopádně samotná montáž je principiálně stále stejně jednoduchá jako u základních bazénů ve tvaru šesti a osmiúhelníku.

Skříňka na filtr bazénu

Dřevěné skříňky na příslušenství k bazénu

Vhodné a cenově dostupné řešení pro zabezpečení bazénové techniky. Můžete do nich umístit nejen filtr, ale samozřejmě také další příslušenství k bazénu.

M 116x113x76cm

a

XL a 139x 110x99cm

Objednání zahradního bazénu

Způsob objednávky dřevěného bazénu:

Pracujeme na tom, aby komunikace s námi byla pro Vás jednoduchá a rychlá. Prostřednictvím Vaší mailové nebo telefonické poptávky co možná nejrychleji vypracujeme nabídku pro konkrétní dřevéný bazén, která je pro Vás nezávazná. Nabídka obsahuje ceny za materiál- Rozsah materiálu a případných komponent Vámi zvoleného bazénu. Vše dle Vaší potřeby a přání.

Postup objednávky zahradního bazénu:

 1. Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka na konrétní bazén. Tato obsahuje ceny vždy s DPH a termín dodání
 2. Konzultace nabídky před objednávkou. Tyto probíhají většinou telefonicky (příp. mailem), osobní návštěva je samozřejmě možná v kanceláři v Trenčíně, nebo v Prostějově. Unás můžete vidět jednak dřevěné bazény a jednak i vzorové zahradní domky
 3. Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka – kupujícího. Jedná se o jednoduché potvrzení e-mailem, Souhlasíme s Vaší nabídkou ao objednáváme domeček a následující služby: doprava, případně montáž atp.

Realizace a provedení zahradního bazénu:

Realizace a montáže dřevěných zahradních bazénů:

Zpravidla 2-3 dny před dovozem, nebo konkrétní realizací Vám telefonujeme a odsouhlasujeme si, zda je možné Vaši zakázku realizovat. Dohodne se termín, který vyhovuje oběma stranám.

Rozvozy realizujeme klasickou dodávkou do 3,5T, která přiveze Váš zahradní bazén. Pokud je Vaše objednávka bez montáže šofér Vám pomůže s vyložením dřevěného bazénu. Vykládá se ručně cca 45 min. Šofér (zároveň i montér) Vám poskytne i základní informace ohledně montáže.

Co když je objednávka Vašeho dřevěného bazénu s montáží.

Na místo realizace přijedou vždy minimálně dva montážní pracovníci. Vykládku bazénu nebo vykládku chatky a realizaci bazénu realizují bez Vaší pomoci. Po skončení montáže Vám zahradní bazén předají. Dále po ukončení montáže bazénu (nebo po jeho vyložení bez montáže) dostáváte fakturu k úhradě na účet. V případě platby v hotovosti doklad o úhradě z virtuální registrační pokladny do sms nebo e-mailu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi při dodání a stavbě Vašeho nového zahradního bazénu – či jiné zahradní stavby.

Články a informácie o záhradných drevených bazénoch - pripravujeme.

Technické informace k realizaci bazénů

  Před odesláním je třeba označit souhlas se zpracováním osobních údajů.


  Zpracování osobních údajů
  Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu.
  V procesu vyžádání nabídky zpracováváme:
  Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání
  Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo
  Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům.
  Plné znění pravidel GDPR: TU
  Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci!