Hliníková pergola

Hlinikova pergola je elegantní a cenově velmi výhodné řešení trvalé ochrany před vodou a zejména sluncem. Je vyrobena z kvalitního  hliníku. Lamely pergol jsou v pozinku s barevnou RAL úpravou nebo taky v hliníkové vrchní lamely (pouze ve verzi DELUXE). Spojovací materiál je přibalen v nerezu. Zvolené vysoko kvalitní materiály Vám zajistí dlouhou trvanlivost a užitkovost daného výrobku. Oceňovaný design spojuje v jedno  luxus s dokonalou funkčností. Pergoly mohou být odděleny a taky samostatně stojící, nebo připojeny ke stávající budově nebo zdi. Pergoly jsou dokonalým rozšířením obytného vnejšího prostoru. Povrchová úprava v RAL barvě je v moderních barvách antracit a krémová bílá.

Speciálně navržená výklopná střecha pergol nabízí spoustu možností ochrany před sluncem, deštěm a větrem. Voda je přímo odvedena kontrolovaným způsobem prostřednictvím nášho inovativního integrovaného systému odvádění vody.

Kvalitní střecha hliníkové pergoly je určena do vnějších (ne však extrémních) povětrnostních podmínek. Ve sněhové sezóně nebo v případě sněžení otevírejte rolety ve svislé poloze, abyste tak předešli poškození pergoly. Střecha kompletně vyrobena z pozinkovaného plechu (verze Classic a Basic), nebo z kvalitního hliníku ve verzi Deluxe. Konstrukce naší hliníkové pergoly je naprosto bezúdržbová.

Přístřešek je dodáván se šrouby pro připevnění k zemi. Pergola musí být namontována na pevném základě. Například v betonovém základu – betonové patce m, Nebo s přikotvením do betonového základu. Ujistěte se, že podklad je nainstalován kolmo a vodorovně.

Všechny pergoly jsou odvodněny žlabem, který je vyústěn do hliníkových podpěr a ty vodu propouštějí na spodku.

Aktuální AKCE na hliníkové pergoly: 

Při objednání do 30.12.2022 – doprava zdarma kdykoliv v roce 2022/23.

Aktuální ceny platí na všechny objednávky uzavřené do 30.12.2022

Dodáni do 14 dní.

Info linka:  775 780 563  e-mail:info@zahradni-chatka.cz

Při předobjednávce platí aktuální ceny a akce!


Hliníkové pergoly a jejich praktické využití.

Pergoly a přístřesky  můžete využít jednak v interiéru, ale jsou to zejména extreriérové zahradní přístřešky.

Základní pergola je na čtyřech samostatných stojkách, ale také pergola na dvou stojkách, kterou lze připevnit k domu – ideální do nosných konstrukcí.

Montáž hliníkových pregol.

Hliníková pergola je vyrobena tak aby ste montáž mohli zvládnout svépomocí s minimem nářadí. Samozřejmě, že v případě Vašeho přání Vám pergolu namontují i naši odborní pracovníci. Ke každé pergole je dodán grafický návod v pdf.

Tel:  775 780 563    e-mail:  info@zahradni-chatka.cz


Nejoblíbenější hliníkové pergoly jsou Klasik

Včasnou objednávkou hliníkových pergol ušetříte nemalé finanční prostředky.
U nás platí ceny platné v den uzavření objednávky.

Bioklimatická hliníková pergola antracit 1

Levná hliníková pergola BASIC

Levná hliníková pergola si navzdory ceně zachovává výbornou kvalitu. Rozdíl je zejména v síle podpůrných sloupů, která je však stále více než dostačující pro váhu a zatížení celé pergoly.

Bioklimatická hliníková pergola antracit classic 1

Bioklimatická hliníková pergola Klassik

Bioklimatická hliníková pergola Klassik je navržena pro vnější povětrnostní podmínky. Systém výklopné pergoly umožňuje pod pergolou Mirador sedět ve stínu nebo na slunci.

Hliníková pergola DELUXE bilá

Moderní bioklimatická hliníková pergola DELUX

Moderní bioklimatická hliníková pergola DELUX je nejluxusnější v celé řadě Mirador. Je celá hliníková, tedy i střešní lamely jsou z hliníku vyznačuje se opravdu nadstandardně dlouhou trvanlivostí.

Nástěnná bioklimatická pergola wall

Hliníková pergola nástěná – přístřešek WAL

Nástěnná hliníková pergola Wall je vhodná jako přístřešek k vašemu domu nebo k jiné stavbě. Jednoduché kotvení do překladů nebo do stžen Vaší stavby.

Boční stěna hliníkové pergoly antracit

Lamelové boční panely pergoly Mirador -LOWRE WALL

Lamelové boční panely pro pergolu Mirador – LOWRE WALL přidá na exkluzivitě našich pergol. Díky hliníkové stěně – panelu LOWRE WALL získáte nejen ještě více ochrany před sluncem a deštěm, ale čte více soukromí pod Vaší novou pergolou. Prvky lze použít také jako rohové řešení. Boční stěny jsou dostupné ve třech různých velikostech, takže pro každou velikost

textilní stěna mirador-pull-down-screen

Textilní stínící stěna pro pergoly Mirador -Screen

Textilní stínící stěna pro pergoly Mirador -Screen. Se sluneční clonou MIrador můžete učinit vaši hliníkovou pergolu ještě pohodlnější a přizpůsobivější k aktuálnímu počasí. Plynule nastavitelná sluneční clona vám umožní nastavit požadovanou polohu rukou ve výšce, která Vám vyhovuje.

Objednání hliníkové pergoly

Způsob objednání hliníkové pergoly:

Pracujeme na tom, aby komunikace s nami byla pro Vás jednoduchá a rychlá. Prostřednictvím Vašeho mailového nebo telefonického poptávky co možná nejrychleji vypracujeme nabídku pro konkrétní bioklimatickou hliníkovou pergolu, která je pro Vás nezávazná. Nabídka obsahuje ceny za materiál- Rozsah materiálu. Vše dle Vaší potřeby a přání.

Postup objednávky bioklimatické hliníkové pergoly:

  1. Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka na konrétní pergolu. Tato obsahuje ceny vždy s DPH a termín dodání
  2. Konzultace nabídky před objednávkou. Tyto probíhají většinou telefonicky (příp. mailem), osobní návštěva je samozřejmě možná v kanceláři v Trenčíně, nebo v Prostějově. Unás můžete vidět jednak pergoly,  dřevěné bazény a jednak i vzorové zahradní domky
  3. Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka – kupujícího. Jedná se o jednoduché potvrzení e-mailem, Souhlasíme s Vaší nabídkou ao objednáváme domeček a následující služby: doprava, případně montáž atp.

Realizace a provedení hliníkových pergol:

Realizace a montáže zahradních hliníkových pergol:

Zpravidla 2-3 dny před dovozem, nebo konkrétní realizací Vám telefonujeme a odsouhlasujeme si, zda je možné Vaši zakázku realizovat. Dohodne se termín, který vyhovuje oběma stranám.

Rozvozy realizujeme klasickou dodávkou do 3,5T, která přiveze Váši pergolu.

Pokud je Vaše objednávka bez montáže je  pergolu možné zaslat taky doručovací službou.

Co když je objednávka Vaší pergoly s montáží.

Na místo realizace přijedou vždy minimálně dva montážní pracovníci. Vykládku pergoly, bazénu nebo vykládku chatky a realizaci bazénu realizují bez Vaší pomoci. Po skončení montáže Vám pergolu předají. Dále po ukončení dostáváte fakturu k úhradě na účet. V případě platby v hotovosti doklad o úhradě z virtuální registrační pokladny do sms nebo e-mailu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi při dodání a stavbě Vašeho nového zahradního bazénu – či jiné zahradní stavby.