Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného nátěru zahradní chatky. Věřte, že na dobrém nátěru opravdu záleží.

Náter chatky

Kvalitní nátěr chatky neplní pouze estetickou funkci. Je velmi důležitý před ochranou dřeva proti povětrnostním vlivům a vůči škůdcům. Současný trh nabízí obrovské množství různých nátěrů, ale ne všechny jsou vhodné pro zahradní stavby. Každopádně je několik renomovaných domácích a zahraničních výrobců barev, jejichž produkty můžete směle používat.

My doporučujeme Remmers – což je německá ověřená značka. Její největší výhodou je, že jedním nátěrem dokážete dřevo ošetřit vůči hnilobě, UV záření, parazitům a dalším vnějším vlivům.

remmers logo
remmers barva

Co si o nátěrech. Zahradní domek máme poskládaný a třeba ho řádně ošetřit. Vnější prostředí ovlivňuje chatku hned od začátku. Například UV záření je ovlivňuje barvu dřeva již od prvního dne. Krásné smrkové dřevo má na začátku krásnou bledou barvu, která vlivem slunečních paprsků postupně žloutne. Sluníčko je bohužel dnes agresivnější než v minulosti. Chcete-li zachovat barvu dřeva ošetřete co nejdříve (do 2 dnů) domeček transparentním vnějším nátěrem. Nátěr chatky si můžete zrealizovat i svépomocí.

Kvalitní zahradní chatky

Náter chatky  – Naše nabídka nátěrů

Dodávané zahradní domky jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC, který potvrzuje ekologické vytížení použitého dřeva. Vlastní výroba domků a chatek splňuje požadavky norem ISO 9001. K chatkám nabízíme dopravu montáž a nátěr. Vlastní stavbu chatek realizujeme s ohledem na provedené sadové úpravy na Vašem pozemku. Při výrobě a montáži pro zahradní domky volíme řešení, které jsou důležité pro kvalitní výsledek naší práce.

Zahradní domky nabízené naší firmou je cca 150 typů rozměrů od 6m2 až Do 25m2. Použitý materiál je severský Smrk o síle 28 až 70mm. Dřevo je certifikováno systémem FSC a výroba splňuje přísné ISO normy kvality řízení. K chatkám nabízíme kompletní servis včetně dopravy, montáže a ostatních doplňkových služeb.

 

BLOGY: Nepřehlédněte naši sekci blogů. Najdete v ní rady doporučení při stavbě a výběru zahradních chatek. Bologa pravidelně rozšiřují o nové příspěvky