Blog 29. Praktická zahradní chatka


Praktická zahradní chatka Erna je k dispozici ve dvou velikostech . Konkrétně se jedná o model Erna 1 v rozměru 480×380 cm a větší Erna 2 v rozměru 480×480 cm.

Chata je silná 40 mm a prodává se bez podlahy. Podlahu zahradní chatky však můžete zakoupit , nebo ji dodatečně namontovat na již postavený zahradní domek.

Základní deska pro praktickou zahradní chatku Erna.

Důležitá je správná montáž chaty. Rovná a stabilní základová deska zajistí správnou funkci chaty. O této problematice jsme psali v předchozích blozích a zveřejnili jsme také krátké video s výhodami jednotlivých řešení.

Jedním z příkladů, jak prakticky vybavit zahradní chatku, je realizace podkladu v podobě zámkové dlažby, jejíž hlavní výhodou je estetické provedení, které může dokonale posloužit i jako finální podlaha v chatce. Podobně praktickým a kvalitním řešením je základová deska pro zahradní domek v podobě betonové dlažby.

Praktická záhradná chatka ERNA1
Praktická záhradná chatka ERNA1

Praktickou zahradní chatku lze snadno namontovat na rošt a zemní vruty.

V některých případech není možné nebo je technicky obtížné připravit zámkovou dlažbu nebo betonový podklad. V takových případech je možné použít zemní vruty a dřevěný rošt. Jak vidíte na obrázku – chata je sladěna s barvou roštu a tvoří velmi pěkný a kompaktní celek. Při instalaci na rošt je nutné objednat chatku s podlahou.

Praktická zahradní chatka v provedení 28 mm EBRO B

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám na e-mail info@zahradni-chatka.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 775 780 563.