Realizácie chatiek a zahradních domků

Fotky realizace chatek.

Všechny fotky zahradních chatek jsou naše realizace. V galerii jsou fotky sériových domků i atypických řešení. Specializujeme se na zahradní stavby do 25m2. Dobré rady při výběru zahradní chatky najdete i na našem BLOGU.

Chatky realizace BLOG:

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba si zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Při pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrům Limi

 

Blog 2. Výběr zahradního domku a garáže

Pokud víme v jakém přibližném rozměru chceme realizovat chatku, dalším parametrem při výběru chatky je způsob jejího budoucího využití …

Blog 4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

V předchozí částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe zrealizovat Vaši stavbu domku.

Realizace zahradních chatek:

Záhradní chatky z našeho sortimentu pocházejí od lídra ve výrobě zahradních chatek LASITA Maja. Použité dřevo je ekologicky vytěžené a má certifikát FSC. Výroba domků splňuje náročné ISO normy. Dopravu a montáže zajišťujeme našimi stálými vyškolenými pracovníky. Stovky úspěšných realizaci jsou nejlepší reklamou naší činnosti. Proto i více než 50% našich zákazníků přichází k nám na základě referencí od majitelů již zrealizovaných domků.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.