Zahrada

Zahrada je vizitkou každého domu. Naše zahradní chatky dodáváme v nejvyšší kvalitě. Potrpíme si na kvalitu jednak výrobků a jednak naší práce.

I Vaše zahrada může být ozdobena chatkou Vašich snů.
Způsob objednávky zahradního domku:

Snažíme se aby komunikace s námi byla jednoduchá jasná a přímá. Na základě Vašeho mailového nebo telefonického poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje ceny za služby dle Vaší potřeby a přání. Pokud máte zájem například o montáž, střešní šindel – každá položka má cenu zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle Vašeho vlastního uvážení.

Postup:

  1. Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá jasná a přímá. Na základě Vašeho mailového nebo telefonického poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněny služby dle Vašeho přání.Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

    1. Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání
    2. Konzultace nabídky. Většinou probíhá telefonicky (příp. Mailem), osobní návštěva v kanceláři v Brně, nebo v Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy
    3. Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení milém. Souhlasíme s Vaší nabídkou a o objednáváme domeček a následující služby: doprava, montáž atd.

Realizace:

  1. : Zpravidla 2-3 dny před realizací Vám telefonujeme a odsouhlasíme si zda je možné zakázku realizovat. Dohodne se termín.

Následně přijde auto (u domů do 25m2) je to dodávka do 3,5T a přiveze domeček. Pokud je objednávka bez montáže řidič Vám pomůže s vyložením. Vykládá se ručně cca 45 min. Šofér Vám poskytne i základní informace ohledně montáže.

  1. Pokud je objednávka – stavba zahradních chatek, z montáží přijdou vždy min. dva montážníci a vykládku i realizaci realizují bez Vaší pomoci. Po odkontrolovaní domu – v případě montáže po ukončení dostáváte fakturu k úhradě.

 

Zahradní domky Ceha na zamkove dlazbe

20. časť – Stavba záhradnej chatky na betónové piliere

Stavba záhradnej chatky na betónové piliere sa najčastejšie využíva pri svahovom a nerovnom povrchu, kde prevýšenie  jednej strany záhradnej chatky nie je možné .

19. časť – Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku

Keďže častokrát prichádzajú od zákazníkov návrhy na chatky ktoré sa nedajú v našich podmienkach zrealizovať, rozhodli sme sa zopár z nich použiť.

18. časť – Záhradný domček Balmoral – priestor pre odpočinok vo Vašej záhrade

Predstavujeme Vám ďalší z našich záhradných domčekov  od Lasity – Balmoral. Krásny presklený záhradný domček v prevedení 44mm.


17. časť – Záhradný domček rady Gotland v 40mm prevedení v rozmeroch až do 23m2

Jedným z nosných produktov vyrábaných v Estónskom závode Lasita Maja je rada domčekov Gotland v prevedeniach:

16. časť – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže, ktoré sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

15. časť – Záhradné domčeky s prístreškom

Záhradné domčeky s prístreškom sú veľmi praktické riešenie záhradnej chatky. Vaša záhrada  je ideálny domov pre naše domčeky .