Představujeme Vám další chatku: Zahradní chatka BRAVA 44

Základní podoba zahradního domku BRAVA.

Atyp zahradní chatky BRAVA

Zahradní chatka Brava

Chatka s velkou terasou. Ideální letní typ na jarní, letní i podzimní rekreaci. Základní řešení této chatky pochází s domku bez nářaďovny. Na přání zákazníka byla stavba zahradního domku zrealizována s touto úpravou.

Využití je na každém z Vás, ale dobrou alternativou je například letní kuchyňka a letní jídelna s možností grilování na terase.

Zahradní chatka BRAVA působí nadčasový a moderním dojmem. Design tohoto zahradního domku zpestří Vaši zahradu a je vhodný zejména k moderním domům s rovnou střechou.

Vnitřní prostor vás také mile prekvapí.28 m2. Toto číslo je plně dostačující na vaše potřeby. Zahradní domek je vyroben s severského smrku a působí tak velmi pěkným dojmem. Tloušťka dřeva je 44mm.

Také se nemusíte bát že by byla v chatce přes den tma. Disponuje velkými okny a dvoukřídlé dveře také krásné prosvětlují prostor této chatky s terasou.

Okna jsou vyrobeny z izolačního dvoj skla což je další výhoda pro udržení přiměřeného tepelného komfortu zejména v podzimních a jarních měsících.

Upozornili bychom zejména na vhodně zvolenou základovou desku ve formě betonové zámkové dlažby.

Pokud máte početnou rodinu tak je tato chata pro vás jako stvořená Dodání této zahradní chatky BRAVA je obvykle do 60 dnů přičemž její vlastní realizace je cca 5 pracovních dnů.


Naše ďalší blogy o zahradních chatkách :

.

Stavba chatek na betonový základ

8 – Montáž záhadných chatek na betonový základ.

Pokračováním našeho blogu je další možnost zhotovení základu pod zahradní chatky.

Chatka podkladové hranoly

7 – Montáž zahradní chatky na betonovou dlažbu

Zámková dlažba je z pohledu lehké stavby, kterou zahradní chatka bezpochyby je ideální řešení.

Náter záhradní chatky

6 – Náter záhradní chatky

Cosi o nátěrech. Zahradní domek máme poskládaný a třeba ho řádně ošetřit. Vnější prostředí ovlivňuje chatku hned od začátku.


[contact-form-7 id=“3684″]

Zahradní chatka Brava