Objednávka zahradního domku Blog č.3. Od výběru až k Vám.

Objednávka zahradního domku

Důležitý je první kontakt. Ten můžete udělat několik způsoby a klidně i hned
Telefonem:

+421 (0) 917 960 522

+420       602 581 081
emailem: info@zahradni-chatka.cz

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
Cenová ponuka
Cenová ponuka

Objednávka zahradního domku – postup.

Pro nás jsou důležité základní informace. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište co potřebujete. Například domek 3×4 s rovnou střechou. Přidejte telefonní číslo případně e-mail a ozveme se Vám. Každopádně pokud máme kontakt na Váš telefon zamluvíte a probereme s vámi jakou chatku potřebujete a následně Vám zašleme mailem nabídku, která má následující podobu:

Po zaslání nabídky je na zákazníkovi zda se nám ozve a objednávka zahradního domku bude dotažena do konce. V dalším kroku se dohodnou termíny, případně se změní rozsah prací a doladí se detaily. Každopádně pokud se nám klient neozve máme za to, že naši nabídku na zahradní chatku neakceptoval.

Po doladění všech detailů se zasílá finální závazná nabídka. V případě, že se jedná o sériovou chatku v ceně do 60.000,- KČ nepožadujeme žádnou zálohu. Platba se realizuje až po převzetí zboží, nebo celé zakázky.

Vlastní realizace – expedice zahradní chatky.

Realizace nebo vyskladnění chatky bývá obvykle do 30 dní. Termín dodání je závazný, každopádně Vám budeme volat 3 dny před expedicí realizací jestli můžeme chatku vyskladnit. Stává se, že klient je v té době nemocný, nebo nestihl zhotovit základovou desku případně má jiné více či méně závažné důvody. U nás není problém posunout realizaci o 14 dní, případně dle dohody a to bez navýšení ceny. Zkrátka vycházíme si s klientem navzájem.

Doprava: Většina chatek je ve váze cca 1300kg a dopravuje se auty do 3,5tony u rozměrnějších chatek nad 25m2 automobilem do 7t. Domek je nabalení na paletě a vykládá se ručně. Trvá to v průměru 30 minut a není nutná žádná technika na vyložení.

Pokud expedice není spojena s montážéu naši pracovníci Vám pomohou tovarzložiť a zabezpečit proti vodě. Všichni řidiči jsou i montéři, takže Vám ochotně poradí odpoví na Vaše otázky.

V případě, že máte objednanou chatku s montáží přijde ke Vám partie  montéři, který od Vás potřebují jen zkonzultovat polohu chatky, a pokud máte na pozemku 220V připojí se na zdroj. Pokud není na pozemku 220V přípojka vozíme si vlastní centrálu.

Montáž realizujeme s ohledem na Vaše prostředí a vždy po nás zůstává čistě!

Objednáváte si profesionály a nestearáte se o nic. Nepožadujeme žádnou stravu, žádné ubytování všechno je na nás a Vas je jen převzít a zkontrolovat si výrobek po dodání nebo po montáži.

Snažíme se aby celý proces od prvního kontaktu, až po předání domku byl pro Vás jasný přehledný a s ohledem na Vaše potřeby. Více než 50% našich nových zákazníků jsou doporučen od spokojených klientů. Váša spokojenost je nejlepší reference.

Blogy o dřevěných zahradních chatkách:

Stavba chatek na betonový základ

8 – Montáž záhadných chatek na betonový základ.

Pokračováním našeho blogu je další možnost zhotovení základu pod zahradní chatky.

Chatka podkladové hranoly

7 – Montáž zahradní chatky na betonovou dlažbu

Zámková dlažba je z pohledu lehké stavby, kterou zahradní chatka bezpochyby je ideální řešení.

Náter záhradní chatky

6 – Náter záhradní chatky

Cosi o nátěrech. Zahradní domek máme poskládaný a třeba ho řádně ošetřit. Vnější prostředí ovlivňuje chatku hned od začátku.


  Před odesláním je třeba označit souhlas se zpracováním osobních údajů.


  Zpracování osobních údajů
  Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu.
  V procesu vyžádání nabídky zpracováváme:
  Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání
  Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo
  Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům.
  Plné znění pravidel GDPR: TU
  Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci!