Objednávka zahradního domku

Důležitý je první kontakt. Ten můžete udělat několik způsoby a klidně i hned
Telefonem:

+421 (0) 917 960 522

+420       602 581 081
emailem: info@zahradni-chatka.cz

[contact-form-7 id=“162″]
Cenová ponuka
Cenová ponuka

Objednávka zahradního domku – postup.

Pro nás jsou důležité základní informace. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište co potřebujete. Například domek 3×4 s rovnou střechou. Přidejte telefonní číslo případně e-mail a ozveme se Vám. Každopádně pokud máme kontakt na Váš telefon zamluvíte a probereme s vámi jakou chatku potřebujete a následně Vám zašleme mailem nabídku, která má následující podobu:

Po zaslání nabídky je na zákazníkovi zda se nám ozve a objednávka zahradního domku bude dotažena do konce. V dalším kroku se dohodnou termíny, případně se změní rozsah prací a doladí se detaily. Každopádně pokud se nám klient neozve máme za to, že naši nabídku na zahradní chatku neakceptoval.

Po doladění všech detailů se zasílá finální závazná nabídka. V případě, že se jedná o sériovou chatku v ceně do 60.000,- KČ nepožadujeme žádnou zálohu. Platba se realizuje až po převzetí zboží, nebo celé zakázky.

Vlastní realizace – expedice zahradní chatky.

Realizace nebo vyskladnění chatky bývá obvykle do 30 dní. Termín dodání je závazný, každopádně Vám budeme volat 3 dny před expedicí realizací jestli můžeme chatku vyskladnit. Stává se, že klient je v té době nemocný, nebo nestihl zhotovit základovou desku případně má jiné více či méně závažné důvody. U nás není problém posunout realizaci o 14 dní, případně dle dohody a to bez navýšení ceny. Zkrátka vycházíme si s klientem navzájem.

Doprava: Většina chatek je ve váze cca 1300kg a dopravuje se auty do 3,5tony u rozměrnějších chatek nad 25m2 automobilem do 7t. Domek je nabalení na paletě a vykládá se ručně. Trvá to v průměru 30 minut a není nutná žádná technika na vyložení.

Pokud expedice není spojena s montážéu naši pracovníci Vám pomohou tovarzložiť a zabezpečit proti vodě. Všichni řidiči jsou i montéři, takže Vám ochotně poradí odpoví na Vaše otázky.

V případě, že máte objednanou chatku s montáží přijde ke Vám partie  montéři, který od Vás potřebují jen zkonzultovat polohu chatky, a pokud máte na pozemku 220V připojí se na zdroj. Pokud není na pozemku 220V přípojka vozíme si vlastní centrálu.

Montáž realizujeme s ohledem na Vaše prostředí a vždy po nás zůstává čistě!

Objednáváte si profesionály a nestearáte se o nic. Nepožadujeme žádnou stravu, žádné ubytování všechno je na nás a Vas je jen převzít a zkontrolovat si výrobek po dodání nebo po montáži.

Snažíme se aby celý proces od prvního kontaktu, až po předání domku byl pro Vás jasný přehledný a s ohledem na Vaše potřeby. Více než 50% našich nových zákazníků jsou doporučen od spokojených klientů. Váša spokojenost je nejlepší reference.

Blogy o dřevěných zahradních chatkách:

Stavba chatek na betonový základ

8 – Montáž záhadných chatek na betonový základ.

Pokračováním našeho blogu je další možnost zhotovení základu pod zahradní chatky.

Chatka podkladové hranoly

7 – Montáž zahradní chatky na betonovou dlažbu

Zámková dlažba je z pohledu lehké stavby, kterou zahradní chatka bezpochyby je ideální řešení.

Náter záhradní chatky

6 – Náter záhradní chatky

Cosi o nátěrech. Zahradní domek máme poskládaný a třeba ho řádně ošetřit. Vnější prostředí ovlivňuje chatku hned od začátku.


[contact-form-7 id=“3684″]