Spokojený zákazník nám zaslal fotku po realizaci zahradní chatky St.Louis.

Stavba zahradního domku jednomu z Vás.

Ano potěší to. Pokud je někdo s domečkem, nebo chatkou spokojený a zašle Vám fotku realizace. Jednu jsme dostali i od pana Martina Zavolánka, kterému se realizovala stavba zahradního domku St.Louis. Martin je také reprezentant ČR v atletice. Na paralympiáde v Pekingu získal bronz v hodu diskem. Děkujeme za fotku a spolupráci.

Aby tato část blogu nebyla jen o fotce spokojeného zákazníka připojíme několik postřehů.

Zákazník vhodně zvolil základovou desku pro domek – tedy zámkovou dlažbu. Jak jsme již v předchozím blogu psali, stavba zahradního domku na dlažbu má skvělé užitné vlastnosti a je trvanlivá. Dlažba pod zahradní domek je v ideální výšce tedy cca 5-10 cm nad základním terénem.

Chatka s přestřešení je aktuálně nejžádanějším typem zahradní stavby k rodinnému domu. Poskytuje nejen možnost skladování zahradního příslušenství, ale také plochu pro odpočinek či posezení.

Můžete zvolit různé druhy dlažeb a jejich barev pro stavbu zahradního domku.

Nebojte se experimentovat. Zákazníci si zvolili pod chatku Novia 275 plus velmi pěknou hnědou barvu dlažby. Jak vidíte na přiložené fotce – i tato barva výborně zapadne ke koloritu této zahradní stavby.

Naše další blogy o chatkách:

 

Chatka podkladové hranoly

7 – Montáž zahradní chatky na betonovou dlažbu

Zámková dlažba je z pohledu lehké stavby, kterou zahradní chatka bezpochyby je ideální řešení.

Náter záhradní chatky

6 – Náter záhradní chatky

Cosi o nátěrech. Zahradní domek máme poskládaný a třeba ho řádně ošetřit. Vnější prostředí ovlivňuje chatku hned od začátku.

 

Montáž na zemní vruty

5 – Montáž na zemní vruty

Hodně z Vás řeší problém jak osadit zahradní domek, Ne vždy je možnost stavby základové desky z betonu či zámkové dlažby. Pro tento případ máme pro Vás řešení.

Stavba zahradní chaty a domku.

4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

V předchozí částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe zrealizovat Vaši stavbu domku.

Zabalená zahradní chatka na paletě

3 – Objednávka a dodávka chatky v naší firmě

Pro nás jsou důležité základní informace. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište co potřebujete. Například domek 3 × 4 s rovnou střechou …

Chatka na nářadí Adeline

2 – Výběr zahradního domku a garáže

Víme v jakém přibližném rozměru chceme realizovat chatku? Dalším parametrem při výběru chatky je způsob jejího budoucího využití …

Rozměr základního domku a zahradní chatky.

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba si zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Při pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrům limituje…


[contact-form-7 id=“3684″]