Blog zahradní chatka s terasou BRAVA 44 a její ATYP doprava zdarma

Blog zahradní chatka

Novinky 2019 na naší stránce zahradni-chatka.cz

V tomto blogu bychom Vám rádi představili několik novinek domků Lasita, které jsme pro Vás zařadili pro rok 2019 do naší nabídky.

Přístřešek Kirian je doplňková stavba k našemu základnímu sortimentu zahradních chatek a domků.

Zákazníkovi nabízí více než 11 m2 prostoru, který je možné využít na krásné posezení, uskladnění dřeva či zaparkování sekačky. Zahradní domek je vyráběn je z předsušení severského smrkového dřeva. Montáž doporučujeme na zámkovou dlažbu, která tvoří pevný, stabilní a efektní podklad k zahradnímu přístřešku.

Dodáváme ho v provedení 28mm.

Stránka přístřešku Kirian


Wels 4 DT zahradní chatka ve vysoké kvalitě provedení za rozumnou cenu v 28 mm provedení.

Domek Wels skvěle zapadne k Vašemu domu, na zahrádku či chatu. Chatka Vám nabízí 14,78 m2 vnitřního. Zahradní chatku je možné objednat iv provedení s jednokřídlými dveřmi) Wels4ET).

Domek je vyráběn je z předsušení severského smrkového dřeva, které je ekologicky vytěžené ve smyslu norem certifikátu FSC.

Součástí domu jsou okna, dvoj dveře, kování a podlaha, zámek s klíčem.


Wiliam zahradní domek je rozdělený příčkou.

Nabízí celkem více než 9m2 vnitřního prostoru, který je jak jsme již uvedli rozdělen na sklad a oddělenou místnost vhodnou k vytvoření oddechového prostoru. Oceníte zejména praktické dvoj dveře, které usnadňují používání domku. Zahradní domek Wiliam je výborný varianta do zahrádkářských kolonií. Chatku William lze poskládat také zrcadlově.


Zahradní domek s přístřeškem Walter je vyroben z 28mm smrkového dřeva.

Chatka Walter je menší zahradní chatka, která se hodí do zahrady a k rodinnému domu. Přístřešek poskytuje dostatečný stín. Domek samotný poskytuje dostatek místa na uskladnění základních. Je ho možné smontovat i zrcadlově.


Chatka Wibo je vyrobena z 28mm smrkového dřeva.

Domek má také certifikát FSC. Vytěžené území bylo znovu zalesněné. Chatka Wibo je malá zahradní stavba, která se hodí do zahrady k rodinnému domu – nebo chalupě. Přístřešek poskytuje dostatečný stín pro Váš odpočinek. Zahradní domek je možné smontovat i zrcadlově.


Zahradní chatka Amira s pultovou střechou je klasickým domečkem na uskladnění zahradního nářadí.

Zahradní domek AMIRA se vyrábí ve dvou variantách. Menší domek je o rozměru 3,8×2,3m. Ten větší je v rozměru 3,8×2,75m. Síla stěny je 28mm. Zahradní stavbu lze smontovat i zrcadlově. Obsahuje podlahu 17mm perodrážku (jako většina našich zahradních chatek)


Poslední novinkou jsou zahradní domky s pultovou střechou Belmont.

Domek je rozdělen na obytnou a užitkovou část. Krásné a prosklené velké dveře přidávají této vysoce kvalitní chatce ještě více šarmu a atraktivity. Zahradní domky se vyrábějí ve dvou variantách. Menší domek je o rozměru 3,8×2,5m. Větší je v rozměru 4,25×2,85m. Síla stěny je 28mm. Zahradní chatku lze smontovat zrcadlově. Obsahuje podlahu 17mm perodrážku (jako většina našich chatek)


Blog zahradní chatka Brava

Blog zahradní chatka Adelina


  Před odesláním je třeba označit souhlas se zpracováním osobních údajů.


  Zpracování osobních údajů
  Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu.
  V procesu vyžádání nabídky zpracováváme:
  Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání
  Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo
  Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům.
  Plné znění pravidel GDPR: TU
  Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci!