Blog zahradní chatka

Novinky 2019 na naší stránce zahradni-chatka.cz

V tomto blogu bychom Vám rádi představili několik novinek domků Lasita, které jsme pro Vás zařadili pro rok 2019 do naší nabídky.

Přístřešek Kirian je doplňková stavba k našemu základnímu sortimentu zahradních chatek a domků.

Zákazníkovi nabízí více než 11 m2 prostoru, který je možné využít na krásné posezení, uskladnění dřeva či zaparkování sekačky. Zahradní domek je vyráběn je z předsušení severského smrkového dřeva. Montáž doporučujeme na zámkovou dlažbu, která tvoří pevný, stabilní a efektní podklad k zahradnímu přístřešku.

Dodáváme ho v provedení 28mm.

Stránka přístřešku Kirian


Wels 4 DT zahradní chatka ve vysoké kvalitě provedení za rozumnou cenu v 28 mm provedení.

Domek Wels skvěle zapadne k Vašemu domu, na zahrádku či chatu. Chatka Vám nabízí 14,78 m2 vnitřního. Zahradní chatku je možné objednat iv provedení s jednokřídlými dveřmi) Wels4ET).

Domek je vyráběn je z předsušení severského smrkového dřeva, které je ekologicky vytěžené ve smyslu norem certifikátu FSC.

Součástí domu jsou okna, dvoj dveře, kování a podlaha, zámek s klíčem.


Wiliam zahradní domek je rozdělený příčkou.

Nabízí celkem více než 9m2 vnitřního prostoru, který je jak jsme již uvedli rozdělen na sklad a oddělenou místnost vhodnou k vytvoření oddechového prostoru. Oceníte zejména praktické dvoj dveře, které usnadňují používání domku. Zahradní domek Wiliam je výborný varianta do zahrádkářských kolonií. Chatku William lze poskládat také zrcadlově.


Zahradní domek s přístřeškem Walter je vyroben z 28mm smrkového dřeva.

Chatka Walter je menší zahradní chatka, která se hodí do zahrady a k rodinnému domu. Přístřešek poskytuje dostatečný stín. Domek samotný poskytuje dostatek místa na uskladnění základních. Je ho možné smontovat i zrcadlově.


Chatka Wibo je vyrobena z 28mm smrkového dřeva.

Domek má také certifikát FSC. Vytěžené území bylo znovu zalesněné. Chatka Wibo je malá zahradní stavba, která se hodí do zahrady k rodinnému domu – nebo chalupě. Přístřešek poskytuje dostatečný stín pro Váš odpočinek. Zahradní domek je možné smontovat i zrcadlově.


Zahradní chatka Amira s pultovou střechou je klasickým domečkem na uskladnění zahradního nářadí.

Zahradní domek AMIRA se vyrábí ve dvou variantách. Menší domek je o rozměru 3,8×2,3m. Ten větší je v rozměru 3,8×2,75m. Síla stěny je 28mm. Zahradní stavbu lze smontovat i zrcadlově. Obsahuje podlahu 17mm perodrážku (jako většina našich zahradních chatek)


Poslední novinkou jsou zahradní domky s pultovou střechou Belmont.

Domek je rozdělen na obytnou a užitkovou část. Krásné a prosklené velké dveře přidávají této vysoce kvalitní chatce ještě více šarmu a atraktivity. Zahradní domky se vyrábějí ve dvou variantách. Menší domek je o rozměru 3,8×2,5m. Větší je v rozměru 4,25×2,85m. Síla stěny je 28mm. Zahradní chatku lze smontovat zrcadlově. Obsahuje podlahu 17mm perodrážku (jako většina našich chatek)


Blog zahradní chatka Brava

Blog zahradní chatka Adelina


[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]