Realizace zahradní chatky

Nebojte se stavět zahradní chatky.

Realizace zahradní chatky: Častokrát dostáváme otázky v jakých podmínkách je možné stavět zahradní domek. Na tuto otázku neexistuje samozřejmě jednoznačná odpověď. Stavěly jsme již v různých podmínkách a častokrát ne vždy v ideálních podmínkách.

Na začátek si řekněme. Stavíme a dodáváme zahradní chatky pro lidi jako jsme my. Chápeme – nebo alespoň se snažíme co nejvíce chápat Vaše problémy a potřeby. Pokud se dá snažíme se vyřešit i problematičtější zakázky.

Ne vždy se je všechno ideální a nečekají nás krásně sadové úpravy a chodníky.

A i to je součástí naší práce. Zahradní chatka a zahradní domek má své opodstatnění iv podmínkách, které nejsou vždy ideální. Není všem dnům konec a také chatka při rozestavěném domě se časem dočká hezké ho trávníku či přístupového chodníku. Bereme život tak jak jde. Snažíme se Vám pomáhat při řešení Vašich problémů.

Naopak někdy je to pohoda a čirá pase. Krásné prostředí občas výhledy a zahradní domky, které dotvářejí celkový ráz prostředí. Takové malé Vánoce.

Specializujeme se na kompletní služby a často je nejlepším řešením osazení chatky na dřevěný rošt a zemní vruty.

Je to přesně naše parketa. Zahradní domek, který nepotřebuje betonovou desku či podklad ze zámkové dlažby. A vypadá to opravdu skvěle.

Domečky a chatky do 25m2 vozíme skoro výhradně na dodávkách do 3,5t, které jsou flexibilní a ohleduplné k místu realizace.

Takto nás môžete vidieť v našej materskej základni v Prostějově.  Domčeky a chatky na viacero spôsobov a všetko na pekno jedna chatka vedľa druhej.

Když to všechno dobře zapadne vznikají takové fotky. Realizace zahradní chatky je pak o to větší radost. Stavěli jsme v krásných zahradách, ale iv těch, které se krásnými teprve časem stanou. Potkali jsme spoustu milých a příjemných lidí, kterým naše chatky udělali radost. Velmi nás naplňuje – když naše práce dělá někomu jinému radost. To je to co jsme vždy chtěli. Naše podnikání naplňuje nejen ekonomickou, ale i sociální stránku našich životů … Je to super a děkujeme Vám za to …

Blogy o zahradních chatkách :

 

Montáž na zemní vruty

5 – Montáž na zemní vruty

Hodně z Vás řeší problém jak osadit zahradní domek, Ne vždy je možnost stavby základové desky z betonu či zámkové dlažby. Pro tento případ máme pro Vás řešení.

Stavba zahradní chaty a domku.

4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

V předchozí částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe zrealizovat Vaši stavbu domku.

Zabalená zahradní chatka na paletě

3 – Objednávka a dodávka chatky v naší firmě

Pro nás jsou důležité základní informace. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište co potřebujete. Například domek 3 × 4 s rovnou střechou …

Chatka na nářadí Adeline

2 – Výběr zahradního domku a garáže

Víme v jakém přibližném rozměru chceme realizovat chatku? Dalším parametrem při výběru chatky je způsob jejího budoucího využití …

Rozměr základního domku a zahradní chatky.

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba si zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Při pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrům limituje…


[contact-form-7 id=“3684″]