1. část: Rozměr základního domečku a zahradní chatky.

Rozměr zahradního domku:

Třeba zvážit, kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Při pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrům limituje. Každopádně svým klientům doporučujeme, aby si chatku vyměřeny přímo na pozemku. Stačí Vám přitom jen metr, pár kamenů a např. provázek desky, hadici. Zkrátka něco co Vám ohraničí prostor. Velmi jednoduše si takto vytyčíte základní půdorys chatky. Výhodou je, že dostanete poměrně jasnou představu io velikosti budoucího zahradního domku. Doporučujeme Vám, aby vzdálenost stěn domečku od plotu, nebo jiné stavby byla alespoň 50cm. Je třeba počítat, že dřevěná stavba potřebuje svou pravidelnou údržbu – zejména nátěr. Také střecha domku má určitý přesah, s nímž třeba také počítat. V případě, že máme vyřešeny umístění a rozměr zahradního domku, jsme na nejlepší cestě k rozhodnutí vybrat ten správný zahradní domek či zahradní chatku.

Píšeme blogy o dřevěných zahradních chatkách:

Tags: rozměr zahradního domku

Rozměr základního domku a zahradní chatky.
Rozměr základního domku a zahradní chatky.

 

Montáž na zemní vruty

5 – Montáž na zemní vruty

Hodně z Vás řeší problém jak osadit zahradní domek, Ne vždy je možnost stavby základové desky z betonu či zámkové dlažby. Pro tento případ máme pro Vás řešení.

Stavba zahradní chaty a domku.

4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

V předchozí částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe zrealizovat Vaši stavbu domku.

Zabalená zahradní chatka na paletě

3 – Objednávka a dodávka chatky v naší firmě

Pro nás jsou důležité základní informace. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište co potřebujete. Například domek 3 × 4 s rovnou střechou …

Chatka na nářadí Adeline

2 – Výběr zahradního domku a garáže

Víme v jakém přibližném rozměru chceme realizovat chatku? Dalším parametrem při výběru chatky je způsob jejího budoucího využití …

Tags: rozměr zahradního domku


[contact-form-7 id=“3684″]