Zahradní domky s přístřeškami

Zahradní chatky s prísteškami a s přestřešení terasou TAMPA a obecně domky s přístřeškem jsou velmi praktické řešení zahradní chatky k Vašemu domovu
Než Vám představíme některé oblíbené typy zahradních chatek s přístřeškem rádi bychom se zastavili na základové desce. Doporučujeme Vám provedení zámkové dlažby, která celkově je velmi efektní a zejména trvanlivá. Je na Vás jakou barvy dlažby vyberete. Takto připravená základová deska může být i místo dřevěné podlahy v domku. Určitě oceníte její trvanlivost.

Zahradní chatka Tampa.

Zahradní domek je o rozměru 8,5m2 vnitřního prostoru a 5,43 zastřešené terasy.
Zastřešení domku lze namontovat zleva i zprava – podle přání zákazníka.

Zahradní domek NOVIA 275 + Terasa

Praktická zahradní chatka s velkou přestřešení terasou. Ideální letní typ na rekreaci. Všimněte si perfektní uložení zámkové dlažby. Skvělá volba. Využití domku je na každém z Vás, ale dobrou alternativou je například letní kuchyňka s možností grilování pod přístřeškem.

Zahradní domek ST. LOUIS

Elegantní řešení vaší zahradní chatky. 9 m2 úložné plochy a 11m2 terasy s přestřešení. I při tomto domku lze namontovat přístřešek vpravo i vlevo. Nabízí Vám dostatek prostoru pro menší vnější párty či zasloužená odpočinek. I zde je realizace na zámkovou dlažbu. Dlažba je uložena v sadových obrubníku a čeká na další sadové úpravy.

Zahradné domky s prísteškami – nájdete v ponuke TU


Tak čo ? páčia sa Vám naše domčeky?   Veríme že áno . Vyberajte píšte 🙂

Podstránky:

Záhradné domčeky – produkty

Technické Informácie

Blog – Záhradná chatka s terasou ARUBA

Tampa zahradní domek na betonové desce

[contact-form-7 id=“3684″]