Sortiment zahradních domků nabízených naší firmou je cca 150 typů rozměrů od 6m2 až Do 25m2 plus atypové řešení (chatky nad 16m2). Použitý materiál je severský smrk o síle 28 až 70mm. Dřevo je certifikováno systémem FSC a výroba splňuje přísné ISO normy kvality řízení. K domčekomRealizácie nabízíme kompletní servis včetně dopravy, montáže a ostatních doplňkových služeb

Zahradní domky s montáží

Zahradní domky s montáží jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC, který potvrzuje ekologické vytížení použitého dřeva. Vlastní výroba zahradních chatek splňuje požadavky norem ISO 9001. K chatkám nabízíme dopravu montáž a nátěr. Vlastní stavbu chatek realizujeme s ohledem na provedené sadové úpravy na Vašem pozemku. Při výrobě a montáži domků volíme řešení, které jsou důležité pro kvalitní výsledek naší práce.

Způsob objednávky zahradního domku:

Snažíme se aby komunikace s námi byla jednoduchá jasná a přímá. Na základě Vašeho mailového nebo telefonického poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje ceny za služby dle Vaší potřeby a přání. Pokud máte zájem například o montáž, střešní šindel – každá položka má cenu zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle Vašeho vlastního uvážení.

Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny vždy s DPH a termín dodání
 Konzultace nabídky … většinou probíhá telefonicky (příp. Mailem), osobní návštěva v kanceláři v Brně, nebo v Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy
Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení milém. Souhlasíme s Vaší nabídkou a o objednáváme domeček a následující služby: doprava, montáž atd.


Realizace zahradních chatek a domků:

Zpravidla 2-3 dny před konkrétní realizací Vám telefonujeme a odsouhlasíme si zda lze Vaši zakázku realizovat. Dohodne se termín, který vyhovuje oběma stranám.

Následně přijde auto. je to klasická dodávka do 3,5T a přiveze Váš zahradní domek. Pokud je Vaše objednávka bez montáže řidič Vám pomůže s vyložením. Vykládá se ručně cca 45 min. Šofér (zároveň i montér) Vám poskytne i základní informace ohledně montáže.

Pokud je objednávka s montáží přijdou vždy minimálně dva montéři a vykládku chatky a její realizaci realizují bez Vaší pomoci. Po zkontrolování domu – v případě montáže po ukončení dostáváte fakturu k úhradě, případně doklad o úhradě z registrační pokladny.

Těšíme se na spolupráci s Vámi při dodání a stavbě Vaší zahradní chatky – či jiné stavby.

zahradny domcek

Záhradné domčeky -záhradné chatky

 

Záhradné domčeky ponúkané našou firmou je cca 150 typov rozmerov od 6m2 až Do 25m2 plus atypové riešenia (chatky nad 16m2). Použitý materiál je severský smrek o sile 28 až 70mm. Drevo je certifikované systémom FSC a výroba spĺňa prísne ISO normy kvality riadenia. K domčekomRealizácie ponúkame kompletný servis vrátane dopravy , montáže a ostatných doplnkových služieb…

abc


20. časť - Stavba záhradnej chatky na betónové piliere

Stavba záhradnej chatky na betónové piliere sa najčastejšie využíva pri svahovom a nerovnom povrchu, kde prevýšenie  jednej strany záhradnej chatky nie je možné .

Stavba zahradní chatky na pilíře

19. časť - Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku

Keďže častokrát prichádzajú od zákazníkov návrhy na chatky ktoré sa nedajú v našich podmienkach zrealizovať, rozhodli sme sa zopár z nich použiť.

Domek ST.Louis atyp

18. časť - Záhradný domček Balmoral – priestor pre odpočinok vo Vašej záhrade

Predstavujeme Vám ďalší z našich záhradných domčekov  od Lasity – Balmoral. Krásny presklený záhradný domček v prevedení 44mm.

Zahradní domek BALMORAL 3

17. časť - Záhradný domček rady Gotland v 40mm prevedení v rozmeroch až do 23m2

Jedným z nosných produktov vyrábaných v Estónskom závode Lasita Maja je rada domčekov Gotland v prevedeniach:

Blog záhradní chatka Gotland

16. časť - Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže, ktoré sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

Dvoj garáž HAVAII

15. časť - Záhradné domčeky s prístreškom

Záhradné domčeky s prístreškom sú veľmi praktické riešenie záhradnej chatky k Vášmu domovu.

Chatka ST Louis před nátěrem