Zahradní domky

Zahradní domky a jejich doprava, montáž a nátěr. Kompletní servis při prodeji chatek a garáží.

Naše zahradní stavby jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC, který potvrzuje ekologické vytížení použitého dřeva. FSC je způsob těžby dřeva, který pamatuje na zpětné zalesnění a výsadbu. Co z přírody bereme to jí i vracíme. K domečkem nabízíme kompletní servis včetně dopravy, montáže a ostatních doplňkových služeb.

Vlastní výroba zahradních domků a chatek splňuje požadavky norem ISO 9001. K chatkám nabízíme již zmíněnou dopravu montáž a nátěr. Vlastní stavbu zahradních chatek realizujeme s ohledem na provedené sadové úpravy na Vašem pozemku. Při výrobě a montáži pro zahradní domky volíme řešení, které jsou důležité pro kvalitní výsledek naší práce.


Aktuální AKCE: doprava ZDARMA!

Info linka: +420 602 581 081  e-mail:info@zahradni-chatka.cz
Způsob objednávky zahradního domku:

Snažíme se aby komunikace s námi byla jednoduchá jasná a přímá. Na základě Vašeho mailového nebo telefonického poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje ceny za služby dle Vaší potřeby a přání. Pokud máte zájem například o montáž, střešní šindel – každá položka má cenu zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle Vašeho vlastního uvážení.

Postup:

  1. Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny vždy s DPH a termín dodání
  2. Konzultace nabídky. Většinou probíhá telefonicky (příp. e-mailem), osobní návštěva v kanceláři v Brně, nebo v Prostějově kde můžete vidět i vzorové zahradní domky
  3. Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení milém. Souhlasíme s Vaší nabídkou a o objednáváme domeček a následující služby: doprava, montáž atd.

Realizace pro zahradní domky a chatky:

Zpravidla 2-3 dny před konkrétní realizací Vám telefonujeme a odsouhlasíme si zda lze Vaši zakázku realizovat. Dohodne se termín, který vyhovuje oběma stranám.

Následně přijde auto – klasická dodávka do 3,5T a přiveze Vaše zahradní domky. Pokud je Vaše objednávka bez montáže řidič Vám pomůže s vyložením. Vykládá se ručně cca 45 min. Šofér (zároveň i montér) Vám poskytne i základní informace ohledně montáže.

 

Pokud je objednávka pro zahradní domky s montáží

Přijdou vždy minimálně dva montéři a vykládku chatky a její realizaci realizují bez Vaší pomoci. Po skončení montáže zahradní domek Vám předají. Dále po ukončení montáže chatky dostáváte fakturu k úhradě na účet. V případě platby v hotovosti doklad o úhradě z virtuální registrační pokladny.

Těšíme se na spolupráci s Vámi při dodání a stavbě Vaší zahradní chatky – či jiné stavby.

Naše blogy o zahradních chatkách:

záhradní domky 44mm
záhradní domky Brbados
Záhradní domky JAVA
zahradní domek

20. část – Stavba zahradní chatky na betonové pilíře

Stavba zahradní chatky na betonové pilíře se nejčastěji využívá při svahové a nerovném povrchu, kde převýšení jedné strany zahradní chatky není možné.

19. část – Vyhněte se problémům při zaměření vašeho zahradního domku

Jelikož častokrát přicházejí od zákazníků návrhy na chatky které nelze v našich podmínkách zrealizovat, rozhodli jsme se pár z nich použít.

18. část – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.


17. část – Zahradní domek rady Gotland v 40mm provedení v rozměrech až do 23m2

Jedním z nosných produktů vyráběných v Estonskem závodě Lasita Maja je řada domků Gotland v provedeních…

16. část – Garáže pro Vašeho čtyř- kolového miláčka od Lasity Maja

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné garáže, které jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.

15. část – Zahradní domky s přístřeškem

Zahradní domky s přístřeškem jsou praktické řešení zahradní chatky k Vašemu domu.


Technické informace k realizaci domků

Základová deska pro zahradní domek

Proč je důležitá základová deska pro zahradní domek?

Záhadný domek musí stát na rovné a pevné ploše. Ideální pro tento účel je betonová deska s ocelovou výztuží o průměru 6 mm (Kari rohož). Může být použita i zámková dlažba, případně betonová dlažba (50x50x6cm).

Zahradní domky-Nátěr

Kvalitní nátěr zahradní chatky neplní pouze estetickou funkci. Je velmi důležitý před ochranou dřeva proti povětrnostním vlivům a vůči škůdcům. Současný trh nabízí obrovské množství různých nátěrů, ale ne všechny jsou vhodné pro zahradní stavby. Každopádně je několik renomovaných domácích a zahraničních výrobců barev, jejichž produkty můžete směle používat.

Šindel na zahradní chatky

Kvalitní střecha je nesmírně důležitá pro každou stavbu, a rovněž pro Váš zahradní domek. Pracujeme s ověřenými asfaltovými kanadskými šindeli, které spolehlivě a dlouhodobě chrání zahradní domek, chatku či garáž.

google-site-verification=ec6Y6b3vVM5qTT7-7Xany7Y8lRdSWA2lDewhIaeaI0A