Chatka s pultovou střechou Amira 230 / Amira 275


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 380×230 alebo 380 cm x 275 cm
  • Obsah: bez podlahy
  • Dveře: 149 x 185 cm
  • Okno: 69 x 88 cm
  • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč. DPH:

63.000,- Kč (3,8×2,3m)

66.000- Kč (3,8×2,75m)

(V nabídce i zrcadlová verze chatky)

Zahradní chatka s pultovou střechou

Zahradní chatka s pultovou střechou Amira je klasickým domečkem na uskladnění nářadí. Je vyrobena s ohledem na nejvyšší kvalitu přímo u Estonského výrobce chatek Lasita Maja. Dvoukřídlé dveře poskytují dostatek prostoru pro co možná nejširší využití tohoto zahradního domku. Zahradní domek se vyrábí ve dvou variantách. Menší domek je o rozměru 3,8 × 2,3m. Ten větší je v rozměru 3,8 x 2,75m. Zahradní stavbu lze smontovat i zrcadlově. V základu bez podlahy. Podlaha a podkladní hranoly lze doobjednat za příplatek.

Na střechu domku Vám doporučujeme asfaltové pásy nebo kanadský šindel. Důležitý je vnější nátěr zahradní stavby. Naše firma pracuje z lazurou Remmers. Výhodou této lazury je vícesložková nátěrová hmota. Barva Vám ošetři dřevo proti UV, škůdcům, červotočem, hnilobě a zamodrání. Samozřejmě nátěr je třeba pravidelně obnovovat.

 

Naše blogy:

 

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. U pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrem limituje …

 

3 – Objednávka a dodávka chatky v naší firmě.

Pro nás jsou důležité základní informace. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište co potřebujete. Například domek 3 × 4 s rovnou střechou …

 

4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

 

V předchozích částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe zrealizovat Vaši stavbu domku.


[contact-form-7 id=“1072″]

Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

[contact-form-7 id="3684"]