Zahradní chatky Barbados 3


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 309 cm x 399 cm (12,33 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dveře: 159 x 196 cm
  • Okno: 3x 56 x 179 cm
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

169.000 Kč.

(V nabídce i zrcadlová verze)

Zahradní chatky Barbados a jeji varianta 3 je nejmenší z této série zahradních domků. Je také v 44mm provedení. Nadále patří k výrobkům, které poskytují moderní provedení zahradní stavby. Jedná se o esteticky ale i prakticky skvělé řešení zahradní stavby. Chatka skvěle zapadne k modernímu domu. Domek Barbados 3 nabízí 12, 3m2 vnitřního prostoru. Tuto moderní zahradní chatku lze využít jako oddechový prostor pro Vás a vaši rodinu. Objekt můžete využít i jako letní kuchyňi, případně skladový prostor pro zahradní nábytek, jízdní kola či jiné vybavení vaší zahrady. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Domek je vyráběn zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem. Dveře a okna jsou vybavena izolačním dvojsklem! Další zahradní chatky Barbados od Lasity jsou v provedení 1 až 6 v rozměrech od 12do 33m2.

Blogy o zahradních chatkách a domek:

17 – Zahradní domek rady Gotland v 40mm provedení v rozměrech až do 23m2

Jedním z nosných produktů vyráběných v Estonskem závodě Lasita Maja je řada domků Gotland v provedeních…

16 – Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné garáže. Jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

    SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

    Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *