Zahradní stavba Barbados 4


Project Description
  • Materiál: severský smrk
 • Rozměr: 569 cm x 359 cm (20,43 m2)
 • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
 • Dveře: 159 x 196 cm
 • Okno: 3x 56 x 179 cm
 • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

237.000 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Zahradní stavba Barbados 4 patří do série zahradních domků v 44mm provedení. Řadí se k výrobkům, které poskytují opravdu luxusní provedení zahradní stavby. Jedná se o esteticky ale i prakticky skvělé řešení zahradní stavby. Síla zvoleného materiálu koresponduje s kvalitou výrobku. Chatka skvěle zapadne k Vašemu domu. Zahradní stavba Barbados 4 nabízí 20,4m2 vnitřního prostoru. Rozděleného na dvě oddělené místnosti. Jednou s nich je sklad o rozměru 7,3m2, na uskladnění zahradního materiálu a nářadí. Dále v chatce najdete oddechový prostor 13,1m2 pro Vás a Vaše blízké, nebo pro letní kuchyni. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při užívání domku. Chatku lze poskládat také zrcadlově. Domek je vyráběn  zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem. Dveře a okna jsou vybavena izolačním dvojsklem!

 

Zahradní stavba – galerie

 

Varianty 1 až 5 jsou v rozměrech od 12 do 33 m2.

Rady a informace z našeho blogu:

6 – Náter záhradní chatky

Cosi o nátěrech. Zahradní domek máme poskládaný a třeba ho řádně ošetřit. Vnější prostředí ovlivňuje chatku hned od začátku.

 

5 – Montáž na zemní vruty

Hodně z Vás řeší problém jak osadit zahradní domek, Ne vždy je možnost stavby základové desky z betonu či zámkové dlažby. Pro tento případ máme pro Vás řešení.

4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

V předchozí částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe zrealizovat Vaši stavbu domku.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *