Chatky Berkshire 43


Project Description
 • Materiál: severský smrk
 • Rozmer: 280 cm x 380 cm
 • Obsah:  s podlahou,  desky pero – drážka
 • Dveře: 149 x 185 cm
 • Okno: 2 x 88 x 99 cm
 • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

113.000 Kč

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Chatky Berkshire

Chatky Berkshire 43 a 53 jsou vyráběny v 44 mm provedení a patří k výrobkům, které poskytují vysokou kvalitu provedení a funkční řešení zahradní stavby. Chatka skvěle zapadne k domu, do vaší zahrady případně k chatě. Domečky nabízejí 12,8 a 15,8 m2 vnitřního prostoru, na uskladnění materiálu. Jsou vhodné jako sklad na nářadí, také jako oddechový prostor, letní kuchyně, nebo místo na příležitostné přespání zejména v letních měsících. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při užívání domku. Chatky Berkshire se dají poskládat také zrcadlově. Domek je vyráběn je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

Stavba zahradních chatek:

Zahradní chatky a domky z našeho sortimentu pocházejí od lídra ve výrobě zahradních chatek LASITA Maja. Použité dřevo na výrobu chatek je ekologicky ošetřeno a má certifikát FSC. Vlastní výroba domků splňuje náročné ISO normy. Dopravu a montáže zajišťujeme našimi stálými vyškolenými pracovníky. Stovky úspěšných realizaci jsou naši nejlepší reklamou. Proto i více než 50% zákazníků k nám přichází na základě referencí od majitelů již zrealizovaných domků.

.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  Před odesláním je třeba označit souhlas se zpracováním osobních údajů.


  Zpracování osobních údajů
  Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu.
  V procesu vyžádání nabídky zpracováváme:
  Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání
  Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo
  Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům.
  Plné znění pravidel GDPR: TU
  Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci!