Krásna chatka CUBE DOMEO 7 s přístřeškem


Project Description
   • Materiál: severský smrek
   • Rozměr: 300 cm x 400 cm + 195 cm Terasa
   • Dveře: 158x 198 cm  – dvojsklo hliníkové rámy
   • Okno: 60 x183 cm , 117×183 cm – dvojsklo hliníkové rámy
  • Síla materiálu: 44 m

Cena vč. DPH:

379.000,- Kč

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Moderní chatka CUBE Domeo 7 s přístřeškem

Moderní a luxusní zahradní domek s přístřeškem pro náročného klienta. Okna a dveře jsou vyrobeny z hliníkových profilů a splňují vysoký standard kvality. Skla jsou vakuové. Chatka patří do série CUBE, které jsou moderním trendem v architektuře zahradních staveb.

 

Dřevo stavby natřete ihned po montáži.

Kvalitní nátěr chrání Vaše dřevo dlouhodobě proti UV, škůdcům, červotočům, ale i proti hnilobě. Námi doporučená je lazura Remmers obsahuje všechny tyto složky v jedné nátěrové hmotě. Pro více informací klikněte na technické informace.

Moderní chatka CUBE DOMEO 7 s přístřeškem – varianty: Dormeo 3, Dormeo 4

 

Zahradní chatky a domky z našeho sortimentu pocházejí od lídra ve výrobě zahradních chatek LASITA Maja. Použité dřevo na výrobu chatek je ekologicky ošetřeno a má certifikát FSC. Vlastní výroba domků splňuje náročné ISO normy. Dopravu a montáže zajišťujeme našimi stálými vyškolenými pracovníky. Stovky úspěšných realizaci jsou naši nejlepší reklamou. Proto i více než 50% našich zákazníků k nám přichází  na základě referencí od majitelů již zrealizovaných domků.

 

Způsob objednávky:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá jasná a přímá. Na základě Vaši mailové nebo telefonické poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněné služby dle Vašeho přání. Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

 

Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám  vypracujem nabídku. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání.

Konzultujeme nabídky … Probíha to většinou telefonicky (příp. mailem). Osobní návštěva je možmá v kanceláři v  Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy

Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení mailem.

Také my potvrzujeme nabídku a objednáváme domeček a následující služby: doprava, montáž atd.


  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *