Chatka na nářadí Adel 2 a 3 – SKLADEM


Project Description
 • Materiál: severský smrk
 • Rozměr : 340 cm x 300 cm (10,2 m2) Adelina 2
 • Rozměr : 380 cm x 300 cm (11,4m2) Adelina 3
 • Obsah:  podlaha, desky pero – drážka 15mm
 • Dveře: 139 cm x 175 cm
 • Okno:  1 kus
 • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

55.000,- Kč. v AKCI 50.500,-Kč (28mm)340x300cm

63.000,-Kč. v AKCI 60.500,- Kč (28mm) 380×300 cm

(V nabídce i zrcadlová verze domku)

Chatka na nářadí

 

Adelina 2 a 3 je chatka na nářadí, která je nejprodávanější na našem trhu. Domeček nabízí 10.2m2 a 11,4m2 vnitřního prostoru, který je možné využít k posezení, uskladnění lavic, nářadí či příslušenství k bazénu. Benefitem jsou dvoukřídlé dveře, které Vám umožňují pohodlné využití vnitřního prostoru. Domek je vyráběn z předsušeného smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dveře, kování a podlaha, zámek s klíčem. Chatky n a nářadí  dodáváme v provedení 28mm.

 

K domečkům lze doobjednat přístřešek který zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru. Také je možné k domku dokoupit efektní terasu se zábradlím. Přístřešek a terasu je možné vidět v našich realizacích.

Důležitou nástavbou zahradního domku je střešní šindel.

Doporučujeme Vám asfaltový kanadský šindel, který se používá i na klasické stavby rodinných domů. Výhodou je nejen snadná montáž, ale i relativně nízká váha. Nedoporučujeme na domky dávat cihlové či betonové šindele. Konstrukce a statika zahradního domku není dimenzována na těžkou krytinu. Pro samotný domek není problém samotná zátěž např. betonové krytiny, ale třeba počítat, že v našich zeměpisných šířkách může (i když dnes už opravdu jen příležitostně) napadnout 40-50 cm sněhu. Proto se snažíme střechu zahradních chatek nepřetěžovat.

 

Nátěr zahradní chatky

 

My pracujeme se značkou Remmers. Jedná se o vícesložkovou nátěrovou hmotu. Více najdete I v sekci NÁTĚRY.

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Při pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrům limituje …


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradná  stavba je certifikovaná systémom PFSC, ktorý   umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobené z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *