Chatka na nářadí Adel 2 a 3


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr : 340 cm x 300 cm (10,2 m2) Adelina 2
  • Rozměr : 380 cm x 300 cm (11,4m2) Adelina 3
  • Obsah:  podlaha, desky pero – drážka 15mm
  • Dveře: 139 cm x 175 cm
  • Okno:  1 kus
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

55.000,- Kč. v AKCI 50.500,-Kč (28mm)340x300cm

63.000,-Kč. v AKCI 60.500,- Kč (28mm) 380×300 cm

(V nabídce i zrcadlová verze domku)

Chatka na nářadí

 

Adelina 2 a 3 je chatka na nářadí, která je nejprodávanější na našem trhu. Domeček nabízí 10.2m2 a 11,4m2 vnitřního prostoru, který je možné využít k posezení, uskladnění lavic, nářadí či příslušenství k bazénu. Benefitem jsou dvoukřídlé dveře, které Vám umožňují pohodlné využití vnitřního prostoru. Domek je vyráběn z předsušeného smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dveře, kování a podlaha, zámek s klíčem. Chatky n a nářadí  dodáváme v provedení 28mm.

 

K domečkům lze doobjednat přístřešek který zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru. Také je možné k domku dokoupit efektní terasu se zábradlím. Přístřešek a terasu je možné vidět v našich realizacích.

Důležitou nástavbou zahradního domku je střešní šindel.

Doporučujeme Vám asfaltový kanadský šindel, který se používá i na klasické stavby rodinných domů. Výhodou je nejen snadná montáž, ale i relativně nízká váha. Nedoporučujeme na domky dávat cihlové či betonové šindele. Konstrukce a statika zahradního domku není dimenzována na těžkou krytinu. Pro samotný domek není problém samotná zátěž např. betonové krytiny, ale třeba počítat, že v našich zeměpisných šířkách může (i když dnes už opravdu jen příležitostně) napadnout 40-50 cm sněhu. Proto se snažíme střechu zahradních chatek nepřetěžovat.

 

Nátěr zahradní chatky

 

My pracujeme se značkou Remmers. Jedná se o vícesložkovou nátěrovou hmotu. Více najdete I v sekci NÁTĚRY.

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Při pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrům limituje …


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradná  stavba je certifikovaná systémom PFSC, ktorý   umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobené z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

[contact-form-7 id="3684"]