Chatka s terasou Luna 2


Project Description

Luna 2 je  chatka s terasou pro každého. Vyrábí se v provedení o síle dřeva 28mm. Domek je možné skládat i zrcadlově, aby se co nejlépe hodil pro potřeby Vaší zahrady. Terasa dodává stavbě příjemný vzhled.

Poskytuje příjemné místo pro Váš odpočinek. Luna 2 s terasou je jednoprostorový domek, který bývá často využíván jako letní kuchyně, nebo sklad k domu a zahrádce. Dvě okna dodávají interiéru zahradní chatky dostatek světla. Jak již bylo výše zmíněno, montáž je možné provést i zrcadlově. Velmi žádaná je i terasa která, poskytuje příjemné posezení a ochranu před sluncem zejména v letních měsících.

Chatka s terasou LUNA 2

 • Materiál: severský smrk
 • Rozmer: 360 cm x 360 cm + 140 cm terasa
 • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
 • Dveře: 149 x 185 cm
 • Okno: 56 x 179 cm
 • Okno: 88 x 99 cm
 • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč. DPH:

 99.90,- Kč s terasou

Zahradní domek s terasou Luna 2 je možné umístit nejen na klasickou základovou desku, ale i na zemní vruty a rošt.

Blog: Mnoho našich budoucích zákazníků nám volá a píše na FACEBOOK stránku a Instagram. Nemá totiž přesnou představu – jaký zahradní domek zakoupit. Potřebují poradit a zkonzultovat svou volbu. Proto jsme zřídili blogovou stránku, kde zveřejňujeme rady a postřehy důležité při výběru zahradního domku a chatky. Obecně platí, že naše srubové chatky, domky a garáže mají dobrý poměr ceny a využití. Výhodou dřevěných chatek je rychlá stavba, přičemž základní chatku např. o rozměru 12m2 máte postavenou za den. Zkrátka je to velmi dobré řešení za zajímavou cenu.

 

Chatka s terasou: ST.LOUIS

Blogy o chatkách :

Chatka podkladové hranoly

7 – Montáž zahradní chatky na betonovou dlažbu

Zámková dlažba je z pohledu lehké stavby, kterou zahradní chatka bezpochyby je ideální řešení.

Náter záhradní chatky

6 – Náter záhradní chatky

Cosi o nátěrech. Zahradní domek máme poskládaný a třeba ho řádně ošetřit. Vnější prostředí ovlivňuje chatku hned od začátku.

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *