Chatka UDO


Project Description
 • Materiál: severský smrk
 • Rozměr: 480×300 cm
 •                    480×380 cm
 • Obsah:  bez podlahy
 • Dveře: 149 x 185 cm
 • Dveře: 84 x 190 cm
 • Okno: 68×88 cm
 • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč. DPH:

83.000,- Kč.

Podlaha a podkl. hranoly 8.900, Kč.

 

91.000,- Kč.

Podlaha a podkl. hranoly 11.000,- Kč.

(V nabídce i zrcadlová verze)

Chatka UDO

Chatka UDO

Chatka UDO je klasická jednoduchá a přitom elegantní chatka v provedení 28mm. Vyrábí se ve dvou rozměrech, přičemž základní sestava je bez podlahy, kterou si lze doobjednat. Esteticky skvělé řešení zahradní stavby, které zapadne k Vašemu domu. Chatka UDO se nabízí v 14 a 17,7m2 vnitřní podlahové plochy chatky. Pokuď má sloužit jako sklad zahradních potřeb – je vhodné ji postavit na zámkové dlažbě, jejíž postup přípravy najdete v technických informacích a blogu. Domek se vyrábí z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

 

Samozřejmě chatku lze osadit nejen na betonový základ nebo zámkovou dlažbu. Bez problémů se dá umístit i na dřevěný rošt a zemní vruty. Realizaci na takto připravený podklad najdete i v našem blogu.

Blogy o chatkách na naší stránce

 

12 – Nebojte se stavět zahradní chatky.

Často dostáváme otázky v jakých podmínkách je možné stavět zahradní domek. Na tuto otázku neexistuje samozřejmě jednoznačná odpověď.

11 – Představujeme Vám naši klasiku. Zahradní chatku Adelina

 

Adelina je jednoduchá zahradní chatka v provedení odklápěcí okno a dvojdveře.

 

10 – Představujeme Vám chatku Aruba s valbovou střechou.

 

Tak co na tuto chatku říkáte? Je krásná. Aruba je moderní zahradní chatka s opravdu dokonalou valbovou střechou.

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *