CUBE dřevěný ateliér Domeo 3V2


Project Description
   • Materiál: severský smrk
   • Rozměr: 402 cm x 589 cm rozmer s terasou
   • Dveře: 304 cm x 203 cm
   • Dveře: 204 cm x 203 cm
   • Dveře: 84 cm x 196 cm
  • Okno: 2 x 100 cm x 202 cm
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

379.000,- Kč.

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

CUBE dřevěný ateliér Domeo 3V2

Moderní a světlý zahradní domek. To je CUBE dřevěný ateliér Domeo 3V2 s velkými okny z ALU profilů a s vakuování okny. Je vhodný jako zahradní stavba do každé moderní zahrady. Součástí domu je i dřevěná terasa pod přestřešení. Série Domeo se vyrábí v estonské firmě Lasita Maja ve vícero variantách a rozměrech. Koncept ateliérú s dostatkem světla je vhodný jako zahradní jídelna, nebo místo pro tvůrčí dílny.

Cube dřevěný ateliér Domeo 3v2 lze umístit na betonovou doku, a také na zámkovou dlažbu.

Na střechu ateliéru doporučujeme asfaltové pásy, plechovou krytinu, případně kanadský šindel. Naopak nedoporučujeme těžké betonové a cihlové krytiny.

Atelier natřete ihned po montáži.

Kvalitní nátěr Vám ochrání dřevo proti nejen ÚV, škůdcům, červotočem, ale i proti hnilobě. Kvalitní je Barva Remmers, která obsahuje všechny tyto složky v jedné nátěrové hmotě. Pro více informací klikněte na technické informace.

 

Varianty produktu:

Dřevěný ateliér DORMEO 4

Náter chatky

Kvalitní nátěr neplní jen estetickou funkci. Je velmi důležitý před ochranou dřeva proti povětrnostním vlivům a vůči škůdcům. Současný trh nabízí obrovské množství různých nátěrů. Ne všechny jsou však vhodné pro zahradní stavby. Každopádně je několik renomovaných domácích a zahraničních výrobců barev, jejichž produkty můžete používat.

My doporučujeme Remmers – což je německá ověřená značka. Její výhodou je, že jedním nátěrem dokážete dřevo ošetřit vůči hnilobě, UV záření, parazitům a dalším vnějším vlivům.

Na střechu používejte lehkou krytinu. Střecha, asfaltové pásy a kanadský šindel. Střecha není dimenzována na těžké betonové krytiny.

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *