Dělený zahradní domek Borkum 4


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 485 cm x 300 cm (14,55 m2)
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 149 x 196 cm
  • Dveře: 84 x 196 cm
  • Okno: 2x 29 x 99 cm
  • Síla materiálu: 40 mm

Cena vč. DPH:

 153.000 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Dělený zahradní domek Borkum je vyhledáván pro svou praktičnost. Patří k výrobkům, které poskytují nejen vysokou kvalitu provedení, ale i esteticky dobré řešení zahradní stavby. Síla materiálu podtrhává kvalitu daného výrobku. Chatky skvěle zapadnou k Vašemu domu, do Vaší zahrady či k Vaší chatě. Dělený zahradní domek nabízí 14,5m2 vnitřního prostoru, který je přímo rozdělen na sklad o rozměru 3,6m2 na uskladnění materiálu, nářadí či kol a na oddělenou místnost 10,9m2, která je vhodná pro vytvoření oddechového prostoru pro Vás a Vaše blízké. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Zahradní domky Borkum jsou výbornou variantou do zahrádkářských kolonií. Chatku lze poskládat také zrcadlově. Domek je vyráběn z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

 

K  zahradnímu domku  je možné doobjednat přístřešek, který zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru). Také je možné k domku dokoupit efektní terasu se zábradlím. Přístřešek a terasu je možné vidět v našich realizacích.

Zahradní domky -BLOGY:

 

20 – Stavba zahradní chatky na betonových pilířích

Stavba zahradní chatky na betonových pilířích. Nejčastěji využívané na  nerovném povrchu a na svazích, kde převýšení jedné strany zahradní chatky není možné.

 

19 – Vyhněte se problémům při zaměření vašeho zahradního domku

Jelikož častokrát přicházejí od zákazníků návrhy na chatky které nelze v našich podmínkách zrealizovat. Rozhodli jsme se pár z nich použít v tomto blogu

 

1 – Rozměr zahradního domku a zahradní chatky.

Je třeba zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Na pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrem limituje …


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

[contact-form-7 id="3684"]