Domečky na nářadí Adel 1 – SKLADEM


Project Description

  • Materiál: severský smrek
  • Rozměr: 300 cm x 300 cm (9,00 m2)
  • Obsah:  podlaha, dosky pero – drážka 15mm
  • Dveře: 139 x 174 cm
  • Okno: 79 x 70 cm
  • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč. DPH:

49.900 Kč

(v ponuke aj zrkadlová verzia domčeku)

Domečky na nářadí

Domečky na nářadí Adel 1 je ideální jako sklad k Vašemu bydlení, zahrádce nebo k Vaší chatě. Chatka nabízí 9m2 vnitřního prostoru, který lze využít k posezení, uskladnění lavic, nářadí či příslušenství k bazénu. Benefitem jsou dvoukřídlé dveře, které vám umožňují pohodlné využití vnitřního prostoru. Domečky na nářadí jsou vyráběny je z předsušeného smrkového dřeva. Součástí domků jsou okna, dveře, kování a podlaha, zámek s klíčem.

K domečkům je možné doobjednat přístřešek, který celé zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru. Přístřešek lze vidět v našich realizacích.

Technické informace

Jako nátěrovou hmotu používáme Remmers. Je to kvalitní vícesložková nátěrová hmota. Informace najdete také v kategorii nátěry. Samozřejmě lze chatku ošetřit i jinou barvou. Na trhu je dostatek kvalitních značek.

Nesmíme zapomenout na střešní krytinu. Na střechu Vám doporučujeme kanadský šindel, který je svou váhou přiměřený konstrukčním a statickým potřebám našich zahradních chatek.

 

Zabalená zahradní chatka na paletě

3 – Objednávka a dodávka chatky v naší firmě

Pro nás jsou důležité základní informace. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište co potřebujete. Například domek 3 × 4 s rovnou střechou …

Chatka na nářadí Adeline

2 – Výběr zahradního domku a garáže

Víme v jakém přibližném rozměru chceme realizovat chatku? Dalším parametrem při výběru chatky je způsob jejího budoucího využití …

Rozměr základního domku a zahradní chatky.

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba si zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Při pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrům limituje…Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradná  stavba je certifikovaná systémom PFSC, ktorý   umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobené z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

    SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

    Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *