Domečky na nářadí Adel 1


Project Description

  • Materiál: severský smrek
  • Rozměr: 300 cm x 300 cm (9,00 m2)
  • Obsah:  podlaha, dosky pero – drážka 15mm
  • Dveře: 139 x 174 cm
  • Okno: 79 x 70 cm
  • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč. DPH:

49.900 Kč

(v ponuke aj zrkadlová verzia domčeku)

Domečky na nářadí

Domečky na nářadí Adel 1 je ideální jako sklad k Vašemu bydlení, zahrádce nebo k Vaší chatě. Chatka nabízí 9m2 vnitřního prostoru, který lze využít k posezení, uskladnění lavic, nářadí či příslušenství k bazénu. Benefitem jsou dvoukřídlé dveře, které vám umožňují pohodlné využití vnitřního prostoru. Domečky na nářadí jsou vyráběny je z předsušeného smrkového dřeva. Součástí domků jsou okna, dveře, kování a podlaha, zámek s klíčem.

K domečkům je možné doobjednat přístřešek, který celé zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru. Přístřešek lze vidět v našich realizacích.

Technické informace

Jako nátěrovou hmotu používáme Remmers. Je to kvalitní vícesložková nátěrová hmota. Informace najdete také v kategorii nátěry. Samozřejmě lze chatku ošetřit i jinou barvou. Na trhu je dostatek kvalitních značek.

Nesmíme zapomenout na střešní krytinu. Na střechu Vám doporučujeme kanadský šindel, který je svou váhou přiměřený konstrukčním a statickým potřebám našich zahradních chatek.

 

Zabalená zahradní chatka na paletě

3 – Objednávka a dodávka chatky v naší firmě

Pro nás jsou důležité základní informace. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište co potřebujete. Například domek 3 × 4 s rovnou střechou …

Chatka na nářadí Adeline

2 – Výběr zahradního domku a garáže

Víme v jakém přibližném rozměru chceme realizovat chatku? Dalším parametrem při výběru chatky je způsob jejího budoucího využití …

Rozměr základního domku a zahradní chatky.

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba si zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Při pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrům limituje…


[contact-form-7 id=“4409″]

Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradná  stavba je certifikovaná systémom PFSC, ktorý   umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobené z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

[contact-form-7 id="3684"]