Domek na nářadí AXEL 230


Zahradní domeček se sedlovou střechou
Síla materiálu chatky 28 mm
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 380 cm x 230 cm
  • Obsah:   bez podlahy
  • Dveře: 149 x 185 cm
  • Okno: 129×88 cm
  • Obsah: bez podlahy
  • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč.  DPH  : 55.000,-Kč

Podlaha a podkladní hranoly 9.500,-Kč s DPH

(k dispozici je také zrcadlová verze domu a další okno)

Domek na nářadí AXEL 230

Domek na nářadí Axel 230 je jedním z mála úzkých domků na nářadí v naší sbírce. Je ideální jako úložný prostor pro váš dům nebo chatu. Chata nabízí 9 m2 vnitřního prostoru, který lze využít například pro příjemné posezení, uložení laviček, nářadí a bazénového příslušenství. Výhodou jsou dvojité dveře, které umožňují pohodlně využívat vnitřní prostor. Dům prosvětluje také velké prosklené okno. Domek na nářadí Axel je vyroben z předsušeného smrkového dřeva. Domek na nářadí obsahuje okno, dveře, kování , zámek s klíčem. Podlaha za doplatek .

K domkům je možné objednat přístřešek, který přesahuje celou stranu střechy o 120 cm (nebo podle vašeho přání upravit). Stříšku lze vidět v našich realizacích.


Technické informace důležité při stavbě zahradních domků.

Jako nátěr používáme Remmers. Jedná se o vysoce kvalitní vícesložkový nátěr. Informace naleznete také v kategorii nátěry. Samozřejmě je možné chalupu ošetřit i jinou barvou.  Na trhu je spousta kvalitních značek.

Nesmíme zapomenout na střešní krytinu. Na střechu doporučujeme kanadský šindel , který svou hmotností odpovídá konstrukčním a statickým požadavkům našich zahradních domků.

Výběr článků:

2 – Výběr zahradního domku a garáže

Pokud víme, v jakých přibližných rozměrech chceme domek realizovat, dalším parametrem při výběru domku je způsob jeho budoucího využití…

5 – Montáž na zemní šrouby – šrouby

Mnozí z vás řeší problém, jak namontovat zahradní domek, Ne vždy je možné postavit základovou desku z betonu nebo zámkové dlažby. Pro tento případ pro vás máme řešení.

4 – Stavba zahradní chatky a zahradního domku.

V předchozích částech blogu jsme se zabývali tím, jak si vybrat dobrý zahradní domek nebo rekreační chatu. V případě , že se rozhodnete postavit si chatu na vlastní pěst, máme pro vás několik rad, jak uspět a vytěžit ze stavby chaty maximum.