Dřevěná chatka Elgin 44 GOLD


Project Description
    • Materiál: severský smrk
    • Rozměr: 480 cm x 360 cm (16,55 m2)
    • Dveře: 159 cm x 196 cm
    • Okno: 4 x 56 cm x 178 cm – Silver jednosklo / Gold izolační dvousklo
    • Síla materiálu: 44 mm /18mm podlaha

Cena vč. DPH:

 249.900 Kč Silver /44mm

175.000 Kč Gold / 44mm

250.000 Kč Gold 70mm

(V nabídce i zrcadlová verze)

Dřevěná chata Elgin GOLD je novinka pro rok 2021. Je vhodná nejen jako chatka do Vaší zahrady, ale i jako letní kancelář pro potřeby Vaší firmy. Velká okna zajišťují dostatek světla. Boční okna se dají namontovat i zrcadlově do zadní části bočních stěn.

 

Dřevěná chata Elgin má samozřejmě podlahu o síle 17 mm, boční stěny o síle 44mm. Okna se otvírají klasicky a jsou sklopné s izolačním dvojsklem. K dispozici je na vyžádání i variantu Silver s okny „jednosklo“.

Zahradní domky blog:

Mnoho našich budoucích zákazníků nám volá či píše na naši FACEBOOK stránku. Zákazníci nemají přesnou představu – jaký zahradní domek objednat. Potřebují poradit případně konzultovat svoji volbu s odborníkem.

 

Proto jsme se rozhodli zřídit tuto stránku, kde postupně budeme zveřejňovat rady a postřehy důležité při výběru zahradního domku a chatky.

 

Obecně platí, že srubové chatky domky a garáže mají ideální poměr ceny a využití. Velkou výhodou je i velmi rychlá stavba, přičemž základní chatku např. o rozměru 12m2 máte postavenou za jeden den. Zahradní a rekreační domky můžete v případě nutnosti rozebrat. Dále je můžete převést na jiné místo a znovu složit. Zkrátka je to velmi dobré řešení za zajímavou cenu.

 

Blog zahradních domků pravidelně aktualizujeme a rozšiřujeme. 


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

[contact-form-7 id="3684"]