Dřevěná garáž Nevis


Project Description
  •     
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 500 cm x 550 cm (27,50 m2)
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

187.900 Kč – klasická dřevěná vrata

209.900 Kč – Výklopný vrata Hormann dřevěná

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Dřevěná garáž Nevis

Dřevěná garáž Nevis je kvalitní a finančně výhodné řešení parkování pro Vaše auto. Stavba je vhodná i jako skladový prostor pro Vaši firmu. Sestává z vlastní garáže a místa pro sklad nebo dílnu. Dodává se ve standardu s dvojkřídlovými dveřmi. Také je možná dodávka bez dveří, případně s výklopnou bránou. Jako základ doporučujeme betonovou desku, nebo zámkovou dlažbu. Informace naleznete v sekci technické informace.

 

V případě zájmu je možné garáž objednat I v zrcadlovém provedení. Jedná se o variantu Nevis / B.

 

Dřevěná garáž Nevis je vyráběna je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí je okno, dveře, garážová dvoukřídlé dveře, kování, zámek s klíčem. Výklopná brána je za příplatek.

 

Navštívit náš blog o zahradních chatkách.

Záhradní domek BALMORAL 1

18 – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.

Blog záhradní chatka Gotland

17 – Zahradní domek rady Gotland v 40mm provedení v rozměrech až do 23m2

Jedním z nosných produktů vyráběných v Estonskem závodě Lasita Maja je řada domků Gotland v provedeních…

Dvoj garáž PANAMA

16 – Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné garáže. Jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.

 

 

Stavba zahradních chatek:

Zahradní chatky a domky z našeho sortimentu pocházejí od předního výrobce zahradních chatek LASITA Maja. Použité dřevo na výrobu chatek je ekologicky ošetřeno a má certifikát FSC. Vlastní výroba domků splňuje náročné ISO normy. Dopravu a montáž zajišťujeme našimi stálými vyškolenými pracovníky. Stovky úspěšných realizaci jsou naši nejlepší reklamou. Proto i více než 50% našich zákazníků přichází k nám na základě referencí od majitelů již zrealizovaných domků.

Stavba záhradných chatiek :

Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú od lídra vo výrobe záhradných chatiek LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

[contact-form-7 id="3684"]