Dřevěná garáž Nevis


Project Description
  •     
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 500 cm x 550 cm (27,50 m2)
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

187.900 Kč – klasická dřevěná vrata

209.900 Kč – Výklopný vrata Hormann dřevěná

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Dřevěná garáž Nevis

Dřevěná garáž Nevis je kvalitní a finančně výhodné řešení parkování pro Vaše auto. Stavba je vhodná i jako skladový prostor pro Vaši firmu. Sestává z vlastní garáže a místa pro sklad nebo dílnu. Dodává se ve standardu s dvojkřídlovými dveřmi. Také je možná dodávka bez dveří, případně s výklopnou bránou. Jako základ doporučujeme betonovou desku, nebo zámkovou dlažbu. Informace naleznete v sekci technické informace.

 

V případě zájmu je možné garáž objednat I v zrcadlovém provedení. Jedná se o variantu Nevis / B.

 

Dřevěná garáž Nevis je vyráběna je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí je okno, dveře, garážová dvoukřídlé dveře, kování, zámek s klíčem. Výklopná brána je za příplatek.

 

Navštívit náš blog o zahradních chatkách.

Záhradní domek BALMORAL 1

18 – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.

Blog záhradní chatka Gotland

17 – Zahradní domek rady Gotland v 40mm provedení v rozměrech až do 23m2

Jedním z nosných produktů vyráběných v Estonskem závodě Lasita Maja je řada domků Gotland v provedeních…

Dvoj garáž PANAMA

16 – Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné garáže. Jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.

 

 

Stavba zahradních chatek:

Zahradní chatky a domky z našeho sortimentu pocházejí od předního výrobce zahradních chatek LASITA Maja. Použité dřevo na výrobu chatek je ekologicky ošetřeno a má certifikát FSC. Vlastní výroba domků splňuje náročné ISO normy. Dopravu a montáž zajišťujeme našimi stálými vyškolenými pracovníky. Stovky úspěšných realizaci jsou naši nejlepší reklamou. Proto i více než 50% našich zákazníků přichází k nám na základě referencí od majitelů již zrealizovaných domků.

Stavba záhradných chatiek :

Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú od lídra vo výrobe záhradných chatiek LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

    SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

    Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *