Dřevěný domeček na nářadí Sant Jose


Project Description
 • Materiál: severský smrk
 • Rozměr:
 • A 275×230 cm
 • B 275×275 cm
 • Obsah:  bez podlahy a podkladích hranolů
 • Dveře: 149×185 cm
 • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč. DPH:

55.900,- Kč (A 275x230cm)

59.900,-Kč (B 275x275cm)

Dřevěný domeček na nářadí Sant Jose je vyráběn v síle materiálu 28mm. Jednoduchá chatka s pultovou střechou za super cenu .

Jednoduchý dřevěný domeček na nářadí Sant Jose je vhodný jako sklad k Vašemu bydlení nebe na zahrádku a chatu. Chatka nabízí dva rozměry
7,5m2 a 6,3 m2 vnitřního prostoru, který lze využít k posezení, skladu nářadí a jiné. Vyráběn je z předsušeného smrkového dřeva. Součástí domu jsou dveře, kování a zámek s klíčem. Podlaha a podkladní hranoly jsou za příplatek.

Co po složení dřevěného domečku:

Při nátěru chatky je důležité vybrat kvalitní nátěrovou hmotu. Námi doporučená je lazura Remmers. Její výhodou je vícesložkové ošetření dřeva. Každopádně na trhu je několik kvalitních výrobců barev. Můžete si zvolit sami produkt, který vám vyhovuje.

Na střechu Vám doporučujeme kanadský šindel nebo plechovou krytinu.

Blogy o dřevěných domcích na nářadí:

Chatka ST Louis před nátěrem

15 – Zahradní domky s přístřeškem

Zahradní domky s přístřeškem jsou velmi praktické řešení zahradní chatky k Vašemu domovu.

domky Wels

14 – Novinky 2019 na naší stránce

V tomto blogu bychom Vám rádi představili několik novinek domků Lasita. Novinky pro rok 2019 .

 


  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *