Dřevěný sklad Tuvalu XL


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 500 cm x 300 cm
  • Obsah:  podlaha, desky pero – drážka
  • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč. DPH:

99.900 Kč

 

(V nabídce i zrcadlová verze)

Dřevěný sklad

Dřevěný sklad Tuvalu XL patří mezi zahradní domky, které jsou vyhledávány pro svou praktičnost. V 28mm provedení poskytují kvalitní řešení za dostupnou cenu. Chatkyse  skvěle hodí k Vašemu domu, do Vaší zahrady či k chatě. Domeček nabízí 14,5m2 vnitřního prostoru, který je rozdělen na dva sklady o rozměru 4,9 m2 a 9,5 m2. Je vhodný pro uskladnění materiálu, nářadí či kol. Dřevěný sklad Tuvalu XL je praktickým řešením – má dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku.

 

Chatku lze poskládat také zrcadlově. Produkt je vyráběn je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

 

Nezapomínejme ani na nátěr a kvalitní střešní krytinu. Na střechu doporučujeme kanadský šindel. Je osvědčený a svou váhou přiměřený konstrukčním a zejména statickým potřebám této zahradní chatky.

 

Jako nátěrovou hmotu lze použít Remmers. Remmers je vícesložková nátěrová hmota. Informace k této barvě najdete I v kategorii nátěry. Samozřejmě je možné chatku ošetřit i jiným kvalitním nátěrem. Na trhu je dostatek kvalitních značek.

 

Blogy – výběr:

.

 

Stavba zahradní chaty a domku.

4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

V předchozí částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe zrealizovat Vaši stavbu domku.

Objednávka a dodávka chatky v naší firmě.

3 – Objednávka a dodávka chatky v naší firmě

Pro nás jsou důležité základní informace. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište co potřebujete. Například domek 3 × 4 s rovnou střechou …

Chatka na nářadí

2 – Výběr zahradního domku a garáže

Víme v jakém přibližném rozměru chceme realizovat chatku? Dalším parametrem při výběru chatky je způsob jejího budoucího využití …

 


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

    SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

    Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *