Dvojgaráž Hawaii


Project Description
  •      Dvojgaráž popis:
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 780 cm x 570 cm (44,46 m2)
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

299.900 Kč – klasická 2 vrata

345.000 Kč – výkolpná vrata

(V nabídce i zrcadlová verze)

Dvojgaráž Havaii je kvalitní a ekonomicky výhodné řešení parkování pro Vaše auta. Stavba je vhodná i jako sklad pro Vaši firmu. Dvojgaráž tvoří jeden velký vnitřní prostor pro auta a oddělený sklad. Garáž se dodává ve standardu s dvojkřídlovými dveřmi. Také je možná dodávka bez dveří, případně s výklopnými branami. Jako základ doporučujeme betonovou desku, nebo zámkovou dlažbu. Informace naleznete v sekci technické informace.

 

Dvojgaráž je vyráběna je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí jsou okna, dveře, kování, 2x dvojkřídlová brána, zámek s klíčem. Výklopná brána je za příplatek. Garáž je možné objednat i v zrcadlové verzi.

 

Inspiraci a další fotky najdete  v našem blogu.

16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

Stavba záhradných chatiek :

Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú od lídra vo výrobe záhradných chatiek LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.

Dvoj garáž PANAMA

16 – Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné garáže. Jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.

Je téma, která Vám v blogu chybí? Dejte nám vědět.

Chatka ST Louis před nátěrem

15 – Zahradní domky s přístřeškem

Zahradní domky s přístřeškem jsou velmi praktické řešení zahradní chatky k Vašemu domovu.

domky Wels

14 – Novinky 2019 na naší stránce

V tomto blogu bychom Vám rádi představili několik novinek domků Lasita. Novinky pro rok 2019 .


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

    SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

    Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *