Luxusní zahradní stavba Exeter 2


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 397 cm x 390 cm
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 2 x 83 x 193 cm
  • Dveře: 260 x 200 cm
  • Okno: 2 x 55 x 172 cm
  • Okno: 51 x 51 cm
  • Okno: 150 x 51 cm
  • Síla materiálu: 70 mm

Cena vč. DPH:

377.000 Kč.

Sleva na  1 kus  5%  358.000 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Luxusní zahradní stavba.

Chatka o rozměru 14,4 m2 v 70mm provedení. Krásné velkoplošné okna s dřevěnými žaluziemi. Ideální místo pro Váš odpočinek. . Domek je vyráběn zpřed ušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem. Tato moderní stavba plně koresponduje trendem dnešní architektury zahradních domků. Je vhodná pro lidi s individuálním přístupem k bydlení a k životu.

Typ na další luxusní zahradní stavba chatka ARUBA

Domek se dá umístit na betonovou desku nebo dlažbu. Také je možné domek Exeter stavět na dřevěný rošt a zemní vruty. Samozřejmě zemní vruty nelze použít do pískového a kamenitého podloží. Vhodná je klasická zemina, která je usedlá a pro šrouby nejlepší.

 

Na střechu ateliéru doporučujeme asfaltové pásy, plechovou krytinu, případně asfaltový šindel. Naopak nejsou vhodné těžké betonové a cihlové krytiny.

Chatku natřete ihned po montáži.

Kvalitní nátěr ochrání dřevo proti UV, škůdcům, červotočům, ale i proti hnilobě. Kvalitní je barva Remmers, obsahuje všechny tyto složky v jedné nátěrové hmotě. Pro více informací klikněte na technické informace.

 

Luxusní zahradní domek – TAHITI , ARUBA

Naše BLOGY

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba si zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Při pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrům limituje…

4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

V předchozí částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe zrealizovat Vaši stavbu domku.

 


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

[contact-form-7 id="3684"]