Luxusní zahradní stavba Exeter 2


Project Description
 • Materiál: severský smrk
 • Rozměr: 397 cm x 390 cm
 • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
 • Dveře: 2 x 83 x 193 cm
 • Dveře: 260 x 200 cm
 • Okno: 2 x 55 x 172 cm
 • Okno: 51 x 51 cm
 • Okno: 150 x 51 cm
 • Síla materiálu: 70 mm

Cena vč. DPH:

377.000 Kč.

Sleva na  1 kus  5%  358.000 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Luxusní zahradní stavba.

Chatka o rozměru 14,4 m2 v 70mm provedení. Krásné velkoplošné okna s dřevěnými žaluziemi. Ideální místo pro Váš odpočinek. . Domek je vyráběn zpřed ušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem. Tato moderní stavba plně koresponduje trendem dnešní architektury zahradních domků. Je vhodná pro lidi s individuálním přístupem k bydlení a k životu.

Typ na další luxusní zahradní stavba chatka ARUBA

Domek se dá umístit na betonovou desku nebo dlažbu. Také je možné domek Exeter stavět na dřevěný rošt a zemní vruty. Samozřejmě zemní vruty nelze použít do pískového a kamenitého podloží. Vhodná je klasická zemina, která je usedlá a pro šrouby nejlepší.

 

Na střechu ateliéru doporučujeme asfaltové pásy, plechovou krytinu, případně asfaltový šindel. Naopak nejsou vhodné těžké betonové a cihlové krytiny.

Chatku natřete ihned po montáži.

Kvalitní nátěr ochrání dřevo proti UV, škůdcům, červotočům, ale i proti hnilobě. Kvalitní je barva Remmers, obsahuje všechny tyto složky v jedné nátěrové hmotě. Pro více informací klikněte na technické informace.

 

Luxusní zahradní domek – TAHITI , ARUBA

Naše BLOGY

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba si zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Při pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrům limituje…

4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

V předchozí částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe zrealizovat Vaši stavbu domku.

 


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *