Moderní dřevěná garáž s přístřeškem Bahamy


Project Description
  •      Popis montované garáže:

  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 561cm x 540cm +299x 540cm terasa
  • Přístřešek: 299x 540cm terasa
  • Garážová vrata:  240x 205 cm
  • Dveře: 83×195 cm
  • Okno: 56x178cm, 150x41cm 2ks – dvojsklo
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

237.000 Kč (klasická 2 dílná )

275.000 Kč (výklopna Hormann ďrevo )

315.000,- (sekční vrata)

(V nabídce i zrcadlová verze)

Dřevěná garáž s přístřeškem Bahamy

Moderní dřevěná garáž s přístřeškem Bahama  je kvalitní, moderní a finančně výhodné řešení parkování pro Vaše auto. Přístřešek poskytne další parkovací místo pro další Váš vůz. Stavba je vhodná i jako skladový prostor pro Vaši firmu. Dodává se ve standardu s dvojkřídlovými dveřmi. Také je možná dodávka sekčních vrat, případně variant s  výklopními vraty. Ceny těchto variant Vám zašleme na vyžádání. Jako základ doporučujeme betonovou desku, nebo zámkovou dlažbu. Informace naleznete také  v sekci technické informace.

 

Montovaná dřevěná garáž s přístřeškem  je vyráběna je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí jsou okna, kování, dvojkřídlové garážové dveře, zámek s klíčem. Výklopná nebo sekční  brána je za příplatek.

 

Garáž se dodává bez podlahy, proto doporučujeme její instalaci na betonovou desku případně na zámkovou dlažbu. Informace o přípravě podkladu najdete v technických informacích.

Výstavbe garáží azáhradných chatiek sa venujeme aj v našom blogu:

16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

6 – Náter záhradnej chatky

Čosi o náteroch. Záhradný domček máme poskladaný a treba ho riadne ošetriť.  Vonkajšie prostredie vplýva na chatku hneď od začiatku .

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…

Způsob objednávky:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá, jasná a přímá. Na základě Vaši mailové nebo telefonické poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněné služby dle Vašeho přání. Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

 

Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání

Konzultace nabídky … většinou probíhá telefonicky (příp. mailem), osobní návštěva v kanceláři v  Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy

Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení mailem. Odsouhlasíme Vaši nabídku a ihned objednáme domeček i následující služby: doprava, montáž atd.


[contact-form-7 id=“3684″]