Garáž s rovnou střechou Canberra


Project Description
  •      Popis garáže:
  • Materiál: severský smrk
  • Rozmer: 360 cm x 540 cm (19,44 m2)
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč DPH:

159.900 Kč – 2 dílná vrata

185.000 Kč – výklopná vrata

(V nabídce i zrcadlová verze)

Garáž s rovnou střechou Camberra je kvalitní, moderní a finančně výhodné řešení parkování pro Vaše auto. Stavba je vhodná i jako skladový prostor pro Vaši firmu. Dodává se ve standardu s dvojkřídlovými garážovými dveřmi. Také je možná dodávka bez dveří, případně s výklopnou bránou. Ceny těchto variant Vám zašleme na vyžádání. Jako základ doporučujeme betonovou desku, nebo zámkovou dlažbu. Informace naleznete v sekci technické informace.

 

Garáž je vyráběna zpředsušeného smrkového dřeva. Součástí jsou okna, dveře, kování, dvojkřídlové garážové dveře, zámek s klíčem. Výklopná brána je za příplatek. Camberra je jediná garáž s rovnou střechou v naší nabídce.

Další informace o garážích a zahradních chatkách najdete i v našem blogu.

18 – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.

Blog záhradní chatka Gotland

17 – Zahradní domek rady Gotland v 40mm provedení v rozměrech až do 23m2

Jedním z nosných produktů vyráběných v Estonskem závodě Lasita Maja je řada domků Gotland v provedeních…

Dvoj garáž PANAMA

16 – Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné garáže. Jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.

 

 

Náter záhradní chatky

6 – Náter záhradní chatky

Cosi o nátěrech. Zahradní domek máme poskládaný a třeba ho řádně ošetřit. Vnější prostředí ovlivňuje chatku hned od začátku.

Výroba chatek

LASITA MAJA patří k předním výrobcům zahradních domků a dřevostaveb. Výroba chatek je proces, který podléhá náročným kontrolním procesům. Výrobky Lasita patří mezi špičku ve svém oboru. Vyvážejí se do celého světa. Značka je velmi oblíbená nejen pro vysokou kvalitu zpracování chatek i šířku sortimentu. Proces výroby probíhá v nových výrobních halách v Estonsku městě Tartu. Kvalita této výroby bývá často oceňována na mezinárodních výstavách po celém světě.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

    SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

    Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *