Zahradní domky Borkum 2


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 390 cm x 300 cm (11,70 m2)
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 149 x 196 cm
  • Dveře: 84 x 196 cm
  • Okno: 129 x 99 cm
  • Síla materiálu: 40 mm

Cena vč DPH:

137.000 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Kvalitní zahradní domky Borkum je vyhledáván pro svou praktičnost. V 40mm provedení patří k výrobkům, které poskytují nejen vysokou kvalitu provedení, ale i esteticky dobré řešení zahradní stavby. Síla materiálu podtrhává kvalitu daného výrobku. Chatky skvěle zapadnou k Vašemu domu, do Vaší zahrady či k Vaší chatě. Domeček nabízí 11,7m2 vnitřního prostoru, který je přímo rozdělen na sklad o rozměru 3,6m2 na uskladnění materiálu, nářadí či kol a oddělenou místnost 8,1m2, která je vhodná pro vytvoření oddechového prostoru pro Vás a Vaše blízké. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Kvalitní zahradní domky Borkum je výbornou variantou do zahrádkářských kolonií. Chatku lze poskládat také zrcadlově. Domek je vyráběn z předsušeníého severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

 

K zahradním domkům lze doobjednat přístřešek, který zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru). Také je možné k domku dokoupit efektní terasu se zábradlím. Přístřešek a terasu je možné vidět v našich realizacích.

Nezapomínejte na kvalitní nátěr.

My doporučujeme lazuru Remmers, která je vícesložková. Jednim nátěrem ošetříte chatku proti UV, škůdcům, zamodrání a samozřejmě  I ji nabarvíte.

Na střechu Vám doporučujeme kvalitní lehkou krytinu. Kanadský šindel, asfaltové pásy, nebo plechovou krytinu.

Na strechu Vám doporučujeme kvalitnú ľahkú krytinu. Kanadský šindel , asfaltové pásy , alebo plechovú krytinu.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

[contact-form-7 id="3684"]