Zahradní domky Borkum 2


Project Description
 • Materiál: severský smrk
 • Rozměr: 390 cm x 300 cm (11,70 m2)
 • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
 • Dveře: 149 x 196 cm
 • Dveře: 84 x 196 cm
 • Okno: 129 x 99 cm
 • Síla materiálu: 40 mm

Cena vč DPH:

137.000 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Kvalitní zahradní domky Borkum je vyhledáván pro svou praktičnost. V 40mm provedení patří k výrobkům, které poskytují nejen vysokou kvalitu provedení, ale i esteticky dobré řešení zahradní stavby. Síla materiálu podtrhává kvalitu daného výrobku. Chatky skvěle zapadnou k Vašemu domu, do Vaší zahrady či k Vaší chatě. Domeček nabízí 11,7m2 vnitřního prostoru, který je přímo rozdělen na sklad o rozměru 3,6m2 na uskladnění materiálu, nářadí či kol a oddělenou místnost 8,1m2, která je vhodná pro vytvoření oddechového prostoru pro Vás a Vaše blízké. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Kvalitní zahradní domky Borkum je výbornou variantou do zahrádkářských kolonií. Chatku lze poskládat také zrcadlově. Domek je vyráběn z předsušeníého severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

 

K zahradním domkům lze doobjednat přístřešek, který zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru). Také je možné k domku dokoupit efektní terasu se zábradlím. Přístřešek a terasu je možné vidět v našich realizacích.

Nezapomínejte na kvalitní nátěr.

My doporučujeme lazuru Remmers, která je vícesložková. Jednim nátěrem ošetříte chatku proti UV, škůdcům, zamodrání a samozřejmě  I ji nabarvíte.

Na střechu Vám doporučujeme kvalitní lehkou krytinu. Kanadský šindel, asfaltové pásy, nebo plechovou krytinu.

Na strechu Vám doporučujeme kvalitnú ľahkú krytinu. Kanadský šindel , asfaltové pásy , alebo plechovú krytinu.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *