Luxusní dřevěná zahradní stavba Domeo 4v2


Project Description
   • Materiál: severský smrk
   • Rozměr: 409 cm x 313 cm ( s terasou 4,02×5,78m  -22,3 m2)
   • Dveře: 400 cm x 203 cm Alu profil + vákuované 2 sklo
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

243.000,- Kč.

Luxusní dřevěná zahradní stavba

Luxusní dřevěná zahradní stavba – ateliér Domeo 4v2 v 44mm provedení. Patří k výrobkům, které poskytují luxusní verzi zahradního ateliéru. Esteticky i prakticky je to skvělé řešení zahradní architektury. Chatka skvěle zapadne k Vašemu domu. Zahradní stavba Dormeo 4v2 nabízí 12,8m2 prostoru s krásným panoramatickým výhledem skrz zasouvací okna. Součástí je i dřevěná terasa. Luxusní zahradní ateliér lze také využívat jako letní kuchyň, odpočívárna, nebo ubytování pro Vaše hosty.

Okna jsou z vakuovavé dvojskla. Osazené jsou do kvalitních ALU hliníkových profilů.

Domek se dá umístit na betonovou desku či dlažbu. Také je možné altán domeo 4 stavět na dřevěný rošt a zemní vruty. Samozřejmě zemní vruty nelze použít do pískového a kamenitého podloží. Vhodná je klasická zemina, která je usedlá a pro šrouby nejlepší.

Na střechu ateliéru doporučujeme asfaltové pásy, plechovou krytinu, případně asfaltový šindel. Naopak nejsou vhodné těžké betonové a cihlové krytiny.

Ateliér natřete ihned po montáži.

Kvalitní nátěr ochrání dřevo před UV, škůdcům, červotočům i proti hnilobě. Kvalitní je barva Remmers obsahuje všechny tyto složky v jedné nátěrové hmotě. Pro více informací klikněte na technické informace.

Luxusní zahradní domek – TAHITI , ARUBA

 

Inspirujte se při výběru zahradního domku v našich blozích:

 

13 – Představujeme Vám chatku BRAVA 44

Praktická zahradní chatka s velkou přestřešenou terasou. Ideální letní typ na jarní, letní i podzimní rekreaci. Základní řešení této chatky pochází z domku bez nářaďovny. Na přání zákazníka byla stavba zahradního domku zrealizována s touto úpravou.

 

4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

V předchozích částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe provést Vaši stavbu domku.

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]