Luxusní dřevěná zahradní stavba Domeo 4v2


Project Description
   • Materiál: severský smrk
   • Rozměr: 409 cm x 313 cm ( s terasou 4,02×5,78m  -22,3 m2)
   • Dveře: 400 cm x 203 cm Alu profil + vákuované 2 sklo
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

249.000,- Kč.

Luxusní dřevěná zahradní stavba

Luxusní dřevěná zahradní stavba – ateliér Domeo 4v2 v 44mm provedení. Patří k výrobkům, které poskytují luxusní verzi zahradního ateliéru. Esteticky i prakticky je to skvělé řešení zahradní architektury. Chatka skvěle zapadne k Vašemu domu. Zahradní stavba Dormeo 4v2 nabízí 12,8m2 prostoru s krásným panoramatickým výhledem skrz zasouvací okna. Součástí je i dřevěná terasa. Luxusní zahradní ateliér lze také využívat jako letní kuchyň, odpočívárna, nebo ubytování pro Vaše hosty.

Okna jsou z vakuovavé dvojskla. Osazené jsou do kvalitních ALU hliníkových profilů.

Domek se dá umístit na betonovou desku či dlažbu.

Na střechu ateliéru doporučujeme asfaltové pásy, plechovou krytinu, případně asfaltový šindel. Naopak nejsou vhodné těžké betonové a cihlové krytiny.

Ateliér natřete ihned po montáži.

Kvalitní nátěr ochrání dřevo před UV, škůdcům, červotočům i proti hnilobě. Kvalitní je barva Remmers obsahuje všechny tyto složky v jedné nátěrové hmotě. Pro více informací klikněte na technické informace.

Luxusní zahradní domek – TAHITI , ARUBA

 

Inspirujte se při výběru zahradního domku v našich blozích:

 

13 – Představujeme Vám chatku BRAVA 44

Praktická zahradní chatka s velkou přestřešenou terasou. Ideální letní typ na jarní, letní i podzimní rekreaci. Základní řešení této chatky pochází z domku bez nářaďovny. Na přání zákazníka byla stavba zahradního domku zrealizována s touto úpravou.

 

4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

V předchozích částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe provést Vaši stavbu domku.

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *