Luxusní zahradní domek Aruba 3A


Project Description
 • Materiál: severský smrk
 • Rozměr: 700 cm x 300 cm (21,0 m2)
 • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
 • Dveře: 149 x 196 cm
 • Dveře: 84 x 190 cm
 • Okno: 71 x 122 cm
 • Síla materiálu: 40 mm

Cena vč. DPH:

229.900,- Kč

(v nabídke i zrkadlová verze)

Luxusní zahradní domek Aruba 3A -3B  je nejprodávanější domek ve verzi 44mm. Patří k výrobkům, které poskytují luxusní provedení zahradní stavby. Esteticky ale i prakticky skvělé řešení zahradní stavby. Chatka skvěle zapadne k Vašemu domu. Domečky Aruba jsou jako jediná série s valbovou střechou

Aruba 3 nabízí 21m2 prostoru rozděleného na terasu a dvě oddělené místnosti.

Jednou s nich je sklad o rozměru 4,1m2, na uskladnění zahradního materiálu či kol. Dále v chatce najdete oddechový prostor 8m2 pro Vás a Vaše blízké, nebo pro letní kuchyni. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Chatku je možné objednat zrcadlově (Verze A / B). Domek je vyráběn je z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

Samozřejmě chatku lze osadit nejen na betonový základ ale taky na zámkovou dlažbu. Bez problémů lze osadit i na dřevěný rošt a zemní vruty. Realizaci na takto připravený podklad najdete iv našem blogu.

Luxusní záhradní domek

Blogy na naší stránce:

10 – Představujeme Vám chatku Aruba s valbovou střechou.

Tak co na tuto chatku říkáte? Je krásná. Aruba je moderní zahradní chatka s opravdu dokonalou valbovou střechou.

18 – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.

20 – Stavba zahradní chatky na betonové pilíře

Stavba zahradní chatky na betonové pilíře. Nejčastěji se využívají na nerovném povrchu a ve svazích, kde převýšení jedné strany zahradní chatky není možné.

19 – Vyhněte se problémům při zaměření vašeho zahradního domku

Jelikož častokrát přicházejí od zákazníků návrhy na chatky které nelze v našich podmínkách zrealizovat. Rozhodli jsme se pár z nich použít v tomto blogu

Luxusní zahradní domekTAHITI

Luxusní zahradní domek – DOMEO


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *