Moderní zahradní domek DOMEO 1


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 300 cm x 300 cm (8,48 m2)
  • Dveře: 204 cm x 203 cm
  • Okno: 100 cm x 202 cm
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

165.000,- Kč

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Moderní zahradní domek DOMEO

Moderní zahradní domek Demeo je moderní zahradní stavba s velkými panoramatickými okny, které dotvářejí celkový velmi efektní vzhled tohoto domku. Jeho využití je opravdu všestranné. Od úložného prostoru, dále jako ateliér nebo jako letní kuchyň. Moderní zahradní domek  patří do série 1-6. Domek má nejen velikostní varianty, ale také variantu s přestřešením.

Jako střešní krytinu používáme asfaltové pásy, případně kanadský šindel. Rovněž je vhodná i lehká plechová krytina. Nedoporučujeme těžké betonové a cihlové krytiny. Jednak kvůli malému sklonu střechy – a jednak kvůli váze těžkých krytin.

Nátěr doporučujeme provést bezprostředně po ukončení montáže.

Ochráníte tak domek před UV a žloutnutí dřeva, které je standardně vybroušené hladce téměř do běla. Také je nátěr důležitý pro ošetření dřeva proti škůdcům, hnilobě a zamodrání dřeva.

Moderní zahradní stavba: Chatka ARUBA,  chatka ORKNEY

Blogy pro Vás:

20 – Stavba zahradní chatky na betonové pilíře

Stavba zahradní chatky na betonové pilíře. Nejčastěji se využívá při nerovném povrchu a na svazích, kde převýšení jedné strany zahradní chatky není možné.

 

19 – Vyhněte se problémům při zaměření vašeho zahradního domku

Jelikož častokrát přicházejí od zákazníků návrhy na chatky, které nelze v našich podmínkách zrealizovat. Rozhodli jsme se pár z nich použít v tomto blogu

 

18 – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *