Montovaná dřevěná garáž Panama


Project Description
 •      Popis garáže:
 • Materiál: severský smrk
 • Rozměr: 536 cm x 380 cm (20,37 m2)
 • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

159.000 Kč (klasická 2 dílná vrata)

181.000 Kč (výklopna vrata)

(V nabídce i zrcadlová verze)

Montovaná dřevěná garáž Panama

Montovaná dřevěná garáž Panama je kvalitní, moderní a finančně výhodné řešení parkování pro Vaše auto. Stavba je vhodná i jako skladový prostor pro Vaši firmu. Dodává se ve standardu s dvojkřídlovými dveřmi. Také je možná dodávka bez dveří, případně s výklopnou bránou. Ceny těchto variant Vám zašleme na vyžádání. Jako základ doporučujeme betonovou desku, nebo zámkovou dlažbu. Informace naleznete v sekci technické informace.

 

Montovaná dřevěná garáž je vyráběna je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí jsou okna, kování, dvojkřídlové garážové dveře, zámek s klíčem. Výklopná brána je za příplatek.

 

Garáž se dodává bez podlahy, proto doporučujeme její instalaci na betonovou desku případně na zámkovou dlažbu. Informace o přípravě podkladu najdete v technických informacích.

Výstavbe garáží azáhradných chatiek sa venujeme aj v našom blogu:

16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

6 – Náter záhradnej chatky

Čosi o náteroch. Záhradný domček máme poskladaný a treba ho riadne ošetriť.  Vonkajšie prostredie vplýva na chatku hneď od začiatku .

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…

Způsob objednávky:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá, jasná a přímá. Na základě Vaši mailové nebo telefonické poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněné služby dle Vašeho přání. Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

 

Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání

Konzultace nabídky … většinou probíhá telefonicky (příp. mailem), osobní návštěva v kanceláři v  Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy

Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení mailem. Odsouhlasíme Vaši nabídku a ihned objednáme domeček i následující služby: doprava, montáž atd.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  Před odesláním je třeba označit souhlas se zpracováním osobních údajů.


  Zpracování osobních údajů
  Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu.
  V procesu vyžádání nabídky zpracováváme:
  Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání
  Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo
  Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům.
  Plné znění pravidel GDPR: TU
  Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci!