Garáž Falkland


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 575 cm x 575 cm (33,06 m2)
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

267.000 Kč – klasické vrata

299.900 Kč – výklopná vrata

(V nabídce i zrcadlová verze)

Montovaná dvojgaráž Falkland je kvalitní a ekonomicky nenáročné řešení parkování pro Vaše auta. Stavba je vhodná i jako sklad pro Vaši firmu. Garáž se dodává ve standardu s dvojkřídlovými dveřmi. Také je možná dodávka bez garážových dveří, případně s výklopnými branami. Jako základ doporučujeme betonovou desku, nebo zámkovou dlažbu. Informace naleznete v sekci technické informace.

 

Montovaná dvojgaráž je vyráběna je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí je okno, dveře, kování, 2x garážové křídlové dveře, zámek s klíčem. Výklopná brána je za příplatek.

Falklad lze objednat I s postavením garážových vrat v klesající části střechy. Můžete to vidět i na ilustračním obrázku.

Nesmíme zapomínat ani na kvalitný nátěr a střešní krytinu. Na střechu doporučujeme kanadský šindel, který je osvědčený a svou vahou přiměřený konstrukčním a statickým potřebám této dvojgaráže.

Jako nátěrovou hmotu používáme Remmers. Je to vícesložková nátěrová hmota. Informace najdete také v kategorii nátěry. Samozřejmě je možné chatku ošetřit i jiným kvalitním nátěrem. Na trhu je dostatek kvalitních značek.

Blogy o zahradních chatkách:

Záhradní domek BALMORAL 1

18 – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.

Blog záhradní chatka Gotland

17 – Zahradní domek rady Gotland v 40mm provedení v rozměrech až do 23m2

Jedním z nosných produktů vyráběných v Estonskem závodě Lasita Maja je řada domků Gotland v provedeních…

Dvoj garáž PANAMA

16 – Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné garáže. Jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

[contact-form-7 id="3684"]