Garáž Falkland


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 575 cm x 575 cm (33,06 m2)
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

267.000 Kč – klasické vrata

299.900 Kč – výklopná vrata

(V nabídce i zrcadlová verze)

Montovaná dvojgaráž Falkland je kvalitní a ekonomicky nenáročné řešení parkování pro Vaše auta. Stavba je vhodná i jako sklad pro Vaši firmu. Garáž se dodává ve standardu s dvojkřídlovými dveřmi. Také je možná dodávka bez garážových dveří, případně s výklopnými branami. Jako základ doporučujeme betonovou desku, nebo zámkovou dlažbu. Informace naleznete v sekci technické informace.

 

Montovaná dvojgaráž je vyráběna je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí je okno, dveře, kování, 2x garážové křídlové dveře, zámek s klíčem. Výklopná brána je za příplatek.

Falklad lze objednat I s postavením garážových vrat v klesající části střechy. Můžete to vidět i na ilustračním obrázku.

Nesmíme zapomínat ani na kvalitný nátěr a střešní krytinu. Na střechu doporučujeme kanadský šindel, který je osvědčený a svou vahou přiměřený konstrukčním a statickým potřebám této dvojgaráže.

Jako nátěrovou hmotu používáme Remmers. Je to vícesložková nátěrová hmota. Informace najdete také v kategorii nátěry. Samozřejmě je možné chatku ošetřit i jiným kvalitním nátěrem. Na trhu je dostatek kvalitních značek.

Blogy o zahradních chatkách:

Záhradní domek BALMORAL 1

18 – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.

Blog záhradní chatka Gotland

17 – Zahradní domek rady Gotland v 40mm provedení v rozměrech až do 23m2

Jedním z nosných produktů vyráběných v Estonskem závodě Lasita Maja je řada domků Gotland v provedeních…

Dvoj garáž PANAMA

16 – Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné garáže. Jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

    SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

    Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *