Montovaná garáž Dilon


Project Description
 • Materiál: severský smrk
 • Rozměr: 300 cm x 540 cm
 • Síla materiálu: 34 mm
 • Okno: 99×88 cm
 • Dveře: 77x185cm + 2 křídlá dřevěný vrata
 • Síla materiálu: 34 mm
 • Bez podlahy

Cena vč. DPH:

 135.000 Kč

(v nabídce i zrcadlová verze, dřevěné dvojdveřmi v ceně)

Montovaná garáž

Antigua je kvalitní a finančně nenáročné řešení parkování pro Vaše auto. Stavba je vhodná i jako sklad pro Vaši firmu. Výhodou je  variabilita při montáži. Garáž se dodává ve standardu s dvojkřídlovými dveřmi. Také je možná dodávka bez dveří, případně s výklopnou bránou. Jako základ doporučujeme betonovou desku, nebo zámkovou dlažbu. Informace naleznete v sekci technické informace.

 

Montovaná garáž je vyráběna je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí je okno, dveře, kování, Garážové křídlové dveře, zámek s klíčem. Výklopná brána je za příplatek.

 

Také je možné si určit polohu okna a bočních dveří. Jelikož výřezy na okno a dveře se dělají až při montáži, je možné je umístit dle Vašeho přání. (Je však na tuto skutečnost upozornit již při objednávce garáže)

 

Za nátěrovou hmotu doporučujeme Remmers. Jedná se o vícesložkovou barvu. Výhodou je, že jedním nátěrem dokážete dřevo ošetřit proti UV záření, hnilobě, škůdcům a ošetříte dřevo i barevně do požadovaného odstínu.

 

Důležitou součástí stavby je i kvalitní lehká střecha. Osvědčené jsou kanadské šindele, které mají nejen požadované izolační vlastnosti ale jsou též hmotností přiměřené konstrukčním a statickým požadavkům montované garáže.

Rady a návody z našeho blogu:

Záhradní domek BALMORAL 1

18 – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.

Blog záhradní chatka Gotland

17 – Zahradní domek rady Gotland v 40mm provedení v rozměrech až do 23m2

Jedním z nosných produktů vyráběných v Estonskem závodě Lasita Maja je řada domků Gotland v provedeních…

Dvoj garáž PANAMA

16 – Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné garáže. Jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *