Montovaná garáž Dilon


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 300 cm x 540 cm
  • Síla materiálu: 34 mm
  • Okno: 99×88 cm
  • Dveře: 77x185cm + 2 křídlá dřevěný vrata
  • Síla materiálu: 34 mm
  • Bez podlahy

Cena vč. DPH:

 135.000 Kč

(v nabídce i zrcadlová verze, dřevěné dvojdveřmi v ceně)

Montovaná garáž

Antigua je kvalitní a finančně nenáročné řešení parkování pro Vaše auto. Stavba je vhodná i jako sklad pro Vaši firmu. Výhodou je  variabilita při montáži. Garáž se dodává ve standardu s dvojkřídlovými dveřmi. Také je možná dodávka bez dveří, případně s výklopnou bránou. Jako základ doporučujeme betonovou desku, nebo zámkovou dlažbu. Informace naleznete v sekci technické informace.

 

Montovaná garáž je vyráběna je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí je okno, dveře, kování, Garážové křídlové dveře, zámek s klíčem. Výklopná brána je za příplatek.

 

Také je možné si určit polohu okna a bočních dveří. Jelikož výřezy na okno a dveře se dělají až při montáži, je možné je umístit dle Vašeho přání. (Je však na tuto skutečnost upozornit již při objednávce garáže)

 

Za nátěrovou hmotu doporučujeme Remmers. Jedná se o vícesložkovou barvu. Výhodou je, že jedním nátěrem dokážete dřevo ošetřit proti UV záření, hnilobě, škůdcům a ošetříte dřevo i barevně do požadovaného odstínu.

 

Důležitou součástí stavby je i kvalitní lehká střecha. Osvědčené jsou kanadské šindele, které mají nejen požadované izolační vlastnosti ale jsou též hmotností přiměřené konstrukčním a statickým požadavkům montované garáže.

Rady a návody z našeho blogu:

Záhradní domek BALMORAL 1

18 – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.

Blog záhradní chatka Gotland

17 – Zahradní domek rady Gotland v 40mm provedení v rozměrech až do 23m2

Jedním z nosných produktů vyráběných v Estonskem závodě Lasita Maja je řada domků Gotland v provedeních…

Dvoj garáž PANAMA

16 – Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné garáže. Jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

[contact-form-7 id="3684"]