Montované garáže Yarik 540


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 380 cm x 540 cm
  • Síla materiálu: 40 mm

Cena vč. DPH:

125.000 Kč

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Montované garáže

Montované garáže Yarik představují kvalitní a přitom finančně nenáročné řešení parkování pro Vaše osobní auto. Stavba takové skládačky je vhodná i jako sklad pro Vaši firmu. Montované garáže Yarik 540 se dodávají ve standardu s dvojkřídlovými dveřmi, oknem a bočními klasickými dveřmi. Také je možná dodávka bez dveří, případně s výklopnou bránou. Jako základ Vám doporučujeme betonovou desku, nebo klasickou zámkovou dlažbu. Informace o základové desce najdete I v sekci technické informace.

 

Garáž lze postavit i zrcadlově. Můžete si vybrat zda dveře budou vpředu a okno vzadu nebo naopak. Také je možné tyto komponenty namontovat na pravou i levou stranu dle Vašich preferenci.

 

Dřevěná garáž je vyráběna zpředsušeného smrkového dřeva. Součástí jsou garážové křídlové dveře, zámek s klíčem. Bez podlahy.

 

Nesmíme zapomínat ani na kvalitní nátěr či dobrou střešní krytinu. Na střechu Vám každopádne odporučíme kanadský šindel, který je osvědčený. Také je svou váhou přiměřený konstrukčním a statickým potřebám této garáže.

 

Jako nátěrovou hmotu používáme Remmers. Jedná se o vícesložkovou nátěrovou hmotu. Informace najdete také v kategorii nátěry. Samozřejmě je možné chatku ošetřit i jiným kvalitním nátěrem. Na trhu je dostatek kvalitních značek.

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]