Moderní zahradní stavba Pembrokeshire 53


Moderní zahradní stavba Pembrokeshire 53
  • Materiál: severský smrek
  • Rozměr: 280 cm x 480 cm
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 124 x 185 cm
  • Okno: 2 x 985 x 133 cm
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 127.000 Kč

Akční cena do 30.4.2023 s DPH  : 107.000,-Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Moderní zahradní stavba Pembrokeshire 53

Zahradní domek Pembrokeshire je typ rozměrnější zahradní chatky v provedení 44mm. Výrobek poskytuje vysokou kvalitu provedení. Stěny o síle 44mm jsou mimořádně atraktivní řešení zahradní stavby. Použitá síla stěny je vhodná k rozměru chatky, která poskytuje 12,78m2 vnitřního prostoru. Při této zahradní stavbě oceníte praktické dvoj dveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Zahradní domek Pembrokeshire je mimořádně vhodný nejen pro vytvoření oddechového prostoru pro Vaši rodinu, ale i jako letní kuchyně, nebo místo pro příležitostné přespání zejména v jarních a letních měsících. Chatku lze ji použít i jako sezónní kancelář či prodejnu. Zahradní domek je vyráběn je z předsušení severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvoj dveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

Dveře a okna jsou vybaveny dvojitým zasklením!

Inspirační blogy:

13 – Představujeme Vám chatku BRAVA 44

Praktická zahradní chatka s velkou přestřešení terasou. Ideální letní typ na jarní, letní i podzimní rekreaci. Základní řešení této chatky pochází s domku bez nářaďovny. Na přání zákazníka byla stavba zahradního domku zrealizována s touto úpravou.

12 – Nebojte se stavět zahradní chatky

Častokrát dostáváme otázky v jakých podmínkách je možné stavět zahradní domek. Na tuto otázku neexistuje samozřejmě jednoznačná odpověď.

11 – Představujeme Vám naši klasiku

Zahradní chatku Adelina. Adelina je jednoduchá zahradní chatka v provedení odklápěcí okno a dvoj dveře.