Moderní zahradní stavba Pembrokeshire 53


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozměr: 280 cm x 480 cm
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 124 x 185 cm
  • Okno: 2 x 985 x 133 cm
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

127.000 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Pembrokeshire

Zahradní domek Pembrokeshire je typ rozměrnější zahradní chatky v provedení 44mm. Výrobek poskytuje vysokou kvalitu provedení. Stěny o síle 44mm jsou mimořádně atraktivní řešení zahradní stavby. Použitá síla stěny je vhodná k rozměru chatky, která poskytuje 12,78m2 vnitřního prostoru. Při této zahradní stavbě oceníte praktické dvoj dveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Zahradní domek Pembrokeshire je mimořádně vhodný nejen pro vytvoření oddechového prostoru pro Vaši rodinu, ale i jako letní kuchyně, nebo místo pro příležitostné přespání zejména v jarních a letních měsících. Chatku lze ji použít i jako sezónní kancelář či prodejnu. Zahradní domek je vyráběn je z předsušení severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvoj dveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

Inšpiračné blogy:

13 – Představujeme Vám chatku BRAVA 44

Praktická zahradní chatka s velkou přestřešení terasou. Ideální letní typ na jarní, letní i podzimní rekreaci. Základní řešení této chatky pochází s domku bez nářaďovny. Na přání zákazníka byla stavba zahradního domku zrealizována s touto úpravou.

12 – Nebojte se stavět zahradní chatky

Častokrát dostáváme otázky v jakých podmínkách je možné stavět zahradní domek. Na tuto otázku neexistuje samozřejmě jednoznačná odpověď.

11 – Představujeme Vám naši klasiku

Zahradní chatku Adelina. Adelina je jednoduchá zahradní chatka v provedení odklápěcí okno a dvoj dveře.

 


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *