Rekreační chatka Gotland 7F


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 485 cm x 485 cm (23,52 m2)
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 159 x 196 cm
  • Okno: 2x 129 x 88 cm
  • Síla materiálu: 40 mm

Cena vč. DPH:

173.000 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Rekreační chatka Gotland 7F je typ rozměrnější chatky v provedení 40mm. Výrobek poskytuje vysokou kvalitu provedení. 40mm stěny jsou mimořádně atraktivní řešení zahradní stavby. Také síla stěny je vhodná k rozměru chatky, která poskytuje 23,5m2 vnitřního prostoru. (Stavby do 25m2 jsou bez stavebního povolení, a pouze na základě ohlášky na příslušný úřad.)

Rekreační chatka Gotland skvěle zapadne na Váš pozemek.

Její využití je opravdu všestranné. Můžete v ní skladovat materiál, nářadí, kola, případně umístit příslušenství k bazénu. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Zahradní chatky Gotland jsou mimořádně vhodné pro vytvoření oddechové zóny pro Vás a Vaše blízké ať už jako letní kuchyně, nebo místo pro příležitostné přespání zejména v letních měsících. Chatku lze poskládat i zrcadlově. Domek je vyráběn je z předsušení severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

 

K domu lze doobjednat přístřešek, který zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru. Také je možné k domku dokoupit efektní terasu se zábradlím. Přístřešek a terasu je možné vidět v našich realizacích.

18 – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

 

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.

 

19 – Vyhněte se problémům při zaměření vašeho zahradního domku

Jelikož častokrát přicházejí od zákazníků návrhy na chatky, které nelze v našich podmínkách zrealizovat. Rozhodli jsme se pár z nich použít v tomto blogu

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba si zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Při pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrům limituje…


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

    SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

    Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *