Rekreační domek Elba 44


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 420 cm x 540 cm (22,68 m2)
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 84 x 196 cm
  • Okno: 3x 88 x 88 cm
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

330.000 Kč /44mm

380.000 Kč / 70mm

(V nabídce i zrcadlová verze)

Rekreační domek Elba patří mezi nejprodávanější zahradní chatky z naši nabídky. Pro své ideální rozměry, pod 22,7m2, spadá do kategorie chatek, na které není nutné stavební povolení. Realizace se dělá na základě ohlášení na stavební úřad. Pro kupujícího tak odpadá složité stavební řízení, které je nahrazeno jednodušším ohlášením drobné stavby zahradního domku. Výrobek poskytuje vysokou kvalitu provedení. 44mm stěny jsou mimořádně atraktivní řešení zahradní stavby. Prostor chatky je rozdělen do tří místnosti. Vnější tak i vnitřní dveře jsou součástí základní dodávky. Stejně okna, kování, podlaha, zámek s klíčem a samozřejmě i terasa s podlahou.

 

Rekreační domek ELBA je mimořádně vhodný pro vytvoření oddechového prostoru pro Vás a Vaše blízké. Dále jako letní kuchyně, nebo místo pro příležitostné přespání zejména v letních měsících. Chatku lze poskládat i zrcadlově. Domek je vyráběn  z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem. Dveře a okna jsou vybavena izolačním dvojsklem!

 

K zahradnímu domku lze doobjednat přístřešek, který zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru). Přístřešek a terasu je možné vidět v našich realizacích.

Zahradní chatky a domky z našeho sortimentu pocházejí od estonského lídra ve výrobě zahradních chatek a domků LASITA Maja. Použité dřevo na výrobu chatek je ekologicky ošetřeno a má certifikát FSC. Vlastní výroba domků splňuje náročné ISO normy. Dopravu a montáž zajišťujeme našimi stálými vyškolenými pracovníky. Stovky úspěšných realizaci jsou naši  nejlepší reklamou. Proto  více než 50% našich zákazníků k nám přichází  na základě referencí od majitelů již zrealizovaných domků.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

    SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

    Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *