Stylový zahradní domek s přístřeškem Domeo 2


Project Description
    • Materiál: severský smrk
    • Rozměr: 300 cm x 300 cm (8,48 m2)
    • Dveře: 204 cm x 203 cm
    • Okno: 100 cm x 202 cm
    • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

185.000,- Kč.

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Stylový zahradní domek s přístřeškem

Domek Domeo 2 patří k modernějším stavbám městského stylu. Série chatek se vyrábí v estonské Lasite ve vícero variantách a rozměrech. Jednotný koncept domků s dostatkem světla je vhodný jako letní jídelna, nebo jiné místo na odpočinek. Zahradní domek s přístřeškem je možné smontovat i zrcadlově. Terasa o délce 224 cm Vás ochrání před slunečními paprsky a nepříznivým počasím.

Domek lze umístit na betonovou deku . Chatku je možno stavět na zámkovou dlažbu. Dlažba totiž přirozeně vytvoří pěknou a odolnou plochu pro Vaši terasu.

Na střechu chatky doporučujeme zejména asfaltové pásy, plechovou krytinu, případně kanadský šindel. Naopak nedoporučujeme těžké betonové a cihlové krytiny.

Domek natřete ihned po montáži.

Kvalitní nátěr Vám ochrání dřevo proti UV, škůdcům, červotočům či hnilobě. Kvalitní je barva Remmers, která splňuje tyto požadavky  nátěrové hmoty. Pro více informací klikněte na technické informace.

Varianty:

Stylový zahradní domek s přístřeškem Dormeo  1

Stylový zahradní domek s přístřeškem Dormeo 4

Blogy:

19 – Vyhněte se problémům při zaměření vašeho zahradního domku

Často přicházejí od zákazníků návrhy na chatky, které nelze v našich podmínkách zrealizovat. Rozhodli jsme některé vysvetlit v tomto blogu.

 

15 – Zahradní domky s přístřeškem

Zahradní domky s přístřeškem jsou velmi praktické řešení zahradní chatky k Vašemu domovu.

 

Technické info -Proč je důležitá základová deska pro zahradní domek? Zahradní domek musí stát na rovné a pevné ploše. Ideální pro tento účel je betonová deska s ocelovou výztuží o průměru 6 mm (Kari rohož). Může být použita i zámková dlažba, případně betonová dlažba (50x50x6cm).


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

[contact-form-7 id="3684"]